Neler Yeni

Saçımda deli gibi kepek var !

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,173
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Aaa yaşın büyükmüş nasıl geçmedi sende ? Bende 17
kafasına eserse geçiyo esmezse geçmiyor garip bir şey bende çözemedim bi ara yok oldu diye sevinmiştim sonra gene başladı

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
pcustasi1

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,173
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Sık yıkamassam moloz gibi dökülüyo
günübir yıkıyorsan oda bazen yapabiliyor 2-3 günde bir yıkıyorum ben saçımı ayrıca çok sıcak kullanma suyu ılık su kullanmaya başladığımdan beri eskisi kadar kabarmıyor saçım + elimle değdiğimde çok fazla dökülmüyor

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
pcustasi1
günübir yıkıyorsan oda bazen yapabiliyor 2-3 günde bir yıkıyorum ben saçımı ayrıca çok sıcak kullanma suyu ılık su kullanmaya başladığımdan beri eskisi kadar kabarmıyor saçım + elimle değdiğimde çok fazla dökülmüyor
ben tarakla kazıyarak ve bastırarak yapıyorum taramassam eğer yine aynı oluyo

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Doğuş Akyürek
Zamanında benimde kepek çoktu clear iyi gelmişti.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,173
İsim
Emre
Discord
necromancerr

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,220
İsim
pcustasi1
Zamanında benimde kepek çoktu clear iyi gelmişti.
ne clear'ı ne bişeyi kullanmadığım bişey kalmadı en son sirkeyle denedim saçım sapsarı olmuştu 2.5 ay açığa geçmiştim

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Enes Demirok
Bu sorunu aktif olarak yaşamaya devam eden ve ürün denemeye devam eden biri olarak;

Vichy Dercos - Çok pahalı ancak işe yarıyor. Egzama karşıtı en iyi şampuanlardan biri. Biraz saç döküyor ve pahalı. Kokusu kükürt gibi.

Doa Kozmetik Molecules - Saç tellerini çok kötü bir hale getiriyor ancak Dercos’un işini yapabiliyor. Saç dökmüyor. Sadece ölü duruyor saçlar. Fiyatı çok uygun. Kokusu rezil közlenmiş patlıcan kokuyor.

Şu an Maru Derm’in mor olanı kullanıyorum. Fiyatı uygun. Şampuan değiştiğim için hafif kepek yapıyor ama çok yoğun değil. Denemeye değer. Kepek için olanı da var sarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Çok yoğun bir şekilde varsa Dercos’dan başlamanı öneririm.

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ömer Faruk AYGUT
bende de aynı yaş 13 yıkadığımda da olmuyo ama soğuk suyla yıkayıp kuruturken soğuk havayla kurutunca azalıyor biraz.
Beyler head&shouldrs kepek karşıtı , ve birçok şampuan kullandım ancak geçmiyor iyice psikolojimi bozmaya başladı insanların arasına çıkarken utanıyorum.
Saçlarınıza mutlaka ılık su vurun. Sıcak veya kaynar su ile yıkanıyorsanız kepek olması çok normal. Aynı şekilde kulaklarım yanaklarım kaşlarım falan aynı şekilde pul pul dökülüyordu. Ben bildiğin kaynar su ile yıkanıyordum. Duştan çıkınca omuzlarım göğüsüm kıp kırmızı o derece yani. Ilık suya geçtikten sonra kepeğim %80 oranında azaldı ve yüzümde ki dökülmelerde. Yaz aylarında zaten hiç olmuyor. Şampuan falan hikaye bana göre.

Whesper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Whesper
Bunu geçiren herhangi bir şampuan yok, zaten mantıken geçirecek olsa bir daha satamazlar. :D Sadece baskılayabiliyorlar, o da en fazla 1 gün sürüyor. Ben kendimde çözümü şans eseri buldum. Şekeri ve zararlı karbonhidratları kesince düzeldi. Ama yağlanmadan hala muzdaribim.

Top Bottom