Neler Yeni

Kepek sorunu için yardım

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Aydın
Arkadaşlar 3 4 yıldır kepek problemi yaşıyorum ve artık bıkkınlık geldi bununla ilgili doktora gittim ve genetik oldugunu söyledi. Bana konazol adında medikal şampuan verdi ancak bir süre kullandım tam çözüm olmadı ve saçımı aşırı yıprattı benim gibi sorun yaşayan ve başka bir şampuan fln kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Emre Erkan Aydın
O doktorların verdiğini sakın kullanma saça zarar veren antin kuntin ilaçlar yazıyorlar kepek 3 türlü geçti bende 1 bıttım ama gerçek bıttım olacak ölene kadar onu kullanacan ya da Head & Shoulders Clinical Strength alman lazım bu daha ettkili bıttıma göre nerdeyse ama saç dökebilir The Mossi London Hairloss Shampoo alman lazım ama bu da hem ürün olarak az ve fiyat olararak da yüksek 850-900tl civarı

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O doktorların verdiğini sakın kullanma saça zarar veren antin kuntin ilaçlar yazıyorlar kepek 3 türlü geçti bende 1 bıttım ama gerçek bıttım olacak ölene kadar onu kullanacan ya da Head & Shoulders Clinical Strength alman lazım bu daha ettkili bıttıma göre nerdeyse ama saç dökebilir The Mossi London Hairloss Shampoo alman lazım ama bu da hem ürün olarak az ve fiyat olararak da yüksek 850-900tl civarı
teşekkür ettim

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Linkteki şampuan ise yaradiysa alabilirim kepek için 300tl bedava bende kepek/kuru egzama gibi bişey yaşıyorum 1-2 yıldır doktora gorunmedim hiç

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Emre Erkan Aydın
Linkteki şampuan ise yaradiysa alabilirim kepek için 300tl bedava bende kepek/kuru egzama gibi bişey yaşıyorum 1-2 yıldır doktora gorunmedim hiç
Egzama için dermovate kullan kardeşimde vardı döktüğün yeri 3 günde temizliyor kepek için head and shoulders clinical strength egzamaya da iyi geliyor ama dediğim gibi saçlara hasar veriyor yanında farklı bir şampuan da kullanman lazım 1 haftada 3 kere duş alıyorsan 1 duşta head and shouldersı 2 duşta farklı bir şampuan 3 duşta tekrar head and shouldersı kullanırsın çünkü gerçekten egzama ve kepeğe çok iyi geliyor ama bilinçsiz bir şekilde kullanırsan döker saçını aşağdaki linkde bi saç masaj fırçası var onla kullanırsan daha güzel sonuç alırsın ve dermovate kullanmayı unutma kardeşimin kafasına bozuk 1 TL boyutunda ve kalın egzamalar vardı aşırı kaşınıyordu ve saçlarını döküyordu bu losyonu 3 gün üstüste sürünce iyleşti

https://www.hepsiburada.com/yumusak...agi-fircasi-p-HBCV00002TPX4L?magaza=AlanKarlı

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Arkadaşlar 3 4 yıldır kepek problemi yaşıyorum ve artık bıkkınlık geldi bununla ilgili doktora gittim ve genetik oldugunu söyledi. Bana konazol adında medikal şampuan verdi ancak bir süre kullandım tam çözüm olmadı ve saçımı aşırı yıprattı benim gibi sorun yaşayan ve başka bir şampuan fln kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
Bende de 2 ay önce başladı doktora gittim ilaç yazdı ilacı kullanınca bir problem görünmüyordu fakat ilaç ne zaman bitti tekrar başladı artık doktora gitmeye üşeniyorum bu yüzden saçları H&S ile 2 gün veya 3 günde bir yıkıyorum kafama şampuanı döktükten sonra iyi bir şekilde dağıtıp maksimum 5 dakika bekliyorum daha sonra yaklaşık bir 5 - 7 dakika iyice kafamı yıkıyorum bu şekilde bende biraz geçti en azından çok fazla sık boğaz etmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde iki haftada bir yastık kılıfını değiştirmeye özen göstermeye başladım eskiden 1 veya 1.5 ayda değiştiriyordum

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Egzama için dermovate kullan kardeşimde vardı döktüğün yeri 3 günde temizliyor kepek için head and shoulders clinical strength egzamaya da iyi geliyor ama dediğim gibi saçlara hasar veriyor yanında farklı bir şampuan da kullanman lazım 1 haftada 3 kere duş alıyorsan 1 duşta head and shouldersı 2 duşta farklı bir şampuan 3 duşta tekrar head and shouldersı kullanırsın çünkü gerçekten egzama ve kepeğe çok iyi geliyor ama bilinçsiz bir şekilde kullanırsan döker saçını aşağdaki linkde bi saç masaj fırçası var onla kullanırsan daha güzel sonuç alırsın ve dermovate kullanmayı unutma kardeşimin kafasına bozuk 1 TL boyutunda ve kalın egzamalar vardı aşırı kaşınıyordu ve saçlarını döküyordu bu losyonu 3 gün üstüste sürünce iyleşti

https://www.hepsiburada.com/yumusak-silikon-uclu-sac-derisi-masaj-taragi-aleti-sac-tarama-yikama-taragi-fircasi-p-HBCV00002TPX4L?magaza=AlanKarlı
Dökme riski daha tehlikeli. Berberim ilık-soguk kıvamında suyla yıka ve çok iyi durula demişti, aynı şekilde kuruturken de saç kurutma soğuk modda olsun falan dedi, uyguladım ama ise yaradığını anlamadım.

DERCOS ŞAMPUAN VAR ONU ABİM KULLANIYOR GAYET MEMNUN

Top Bottom