Neler Yeni

AKPnin Büyük Hezimetine Rağmen Fiyatlar Artar mı?I?

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Yunus Emre
Arkadaşlar bildiginiz üzere seçimden sonra fiyatlar artacak deniliyodu sürekli sizce bu sonuçlardan sonra fiyatlar artar mı yoksa bir süreliğine en azından durgunlaşır mı? Bilgisayar almak için acele etmelimiyim?

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF
Ülkenin %64 gibi bir oranını ve ekonomik olarak %80 gibi bir oranını ele aldı. Şimdi neler olacak merakla bekliyorum 😄😄😄 sayın Cumhurbaşkanı da kaybettik bu seçimi dedi. İlk defa mutlu oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chpnin kazanmasından dolayı bi güven gelmez mi piyasaya?
Maalesef dostum 🥺

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ülkenin %64 gibi bir oranını ve ekonomik olarak %80 gibi bir oranını ele aldı. Şimdi neler olacak merakla bekliyorum 😄😄😄 sayın Cumhurbaşkanı da kaybettik bu seçimi dedi. İlk defa mutlu oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maalesef dostum 🥺
Bu üzer ama ya lütfen artmasın fiyatlar

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Mert Aksu
Arkadaşlar bildiginiz üzere seçimden sonra fiyatlar artacak deniliyodu sürekli sizce bu sonuçlardan sonra fiyatlar artar mı yoksa bir süreliğine en azından durgunlaşır mı? Bilgisayar almak için acele etmelimiyim?
bakkalcı abi pazartesi itibariyle 1tl lik sakız 2tl olucak demişti

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
mehmet demirel
yarin borsalar açilsin da bi gor halka arzlar hep duşecek bende zarardayim

KAANT10X

80+ Bronze
Her şeyden önce seçim olmasa bile ekonomik düzenlemeler için ay başı beklenir yani fiyatlar artacak hatta vergilerin artmasını da bekliyoruz 1 hafta içinde resmi gazetede yayımlanır.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,900
İsim
Sarp Yılmaz
artar tabi bu sonuçların ekonomiyle yada yönetimle bir alakası yok sonuçta hala büyük kararları tek kişi alıyor

Top Bottom