Neler Yeni

Elden ring yardım devam edemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
Merheba oyunda şu anda 30 cu saatimdeyim ve 59 levelim ama artık oyunda ilerleyemiyorum şu anda tree sentrialin bir değişik haliyle dovusuyorum ama ne hasarım nede canım yetiyor level kasmaya çalışıyorum kasamiyorum ne yapmam gerekiyor samuray sınıfı ve great sword kullanıyorum vigor ve dexterity ye level bastım yardım edermisiniz

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Eren Akgül
Hocam oyunda karakter levelinden çok silah leveli önemli somber smithing stone isteyen silah bulup onu +10 yapmanızı öneririm internette hepsinin yeri var hasarınız baya artıyor
Son bosslarda yetmeyebilir ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
Hocam oyunda karakter levelinden çok silah leveli önemli somber smithing stone isteyen silah bulup onu +10 yapmanızı öneririm internette hepsinin yeri var hasarınız baya artıyor
Son bosslarda yetmeyebilir ama
Öneriniz varmı acaba araştırma yaptım ama hoşuma giden olmadı tavsiye de buluna bilirmisiniz acaba

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Eren Akgül
Öneriniz varmı acaba araştırma yaptım ama hoşuma giden olmadı tavsiye de buluna bilirmisiniz acaba
Hocam ben genelde blood samurai buildini yapıyorum oyunun sonlarına kadar çok iyi iş görüyor
moonveil katana ve rivers of blood ikilisini kullanacaksınız
(oyunun başında bunu bulmanızı öneririm diğer katana oyunun sonlarında bulunuyor)
https://eldenring.wiki.fextralife.com/Rivers+of+Blood
Yükseltme için gerekli olan taşların videosu:

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
Hocam ben genelde blood samurai buildini yapıyorum oyunun sonlarına kadar çok iyi iş görüyor
moonveil katana ve rivers of blood ikilisini kullanacaksınız
(oyunun başında bunu bulmanızı öneririm diğer katana oyunun sonlarında bulunuyor)
https://eldenring.wiki.fextralife.com/Rivers+of+Blood
Yükseltme için gerekli olan taşların videosu:
Bunu aldım bende şuanda rivers of blood dışında bütün katanalar var ama şuanda great sword kullanıyorum ama buildimi dediniz gibi blood samuray yapmak istiyorum ama nasıl yapicami bilmiyorum

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Eren Akgül
Bunu aldım bende şuanda rivers of blood dışında bütün katanalar var ama şuanda great sword kullanıyorum ama buildimi dediniz gibi blood samuray yapmak istiyorum ama nasıl yapicami bilmiyorum
Rennala bossu var eğer onu kestiyseniz statlarınızı sıfırlayabiliyorsunuz ordan o builde göre stat ayarlaması yapabilirsiniz

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
ismail
Oyunda yuvarlanmayı öğrenin.Doğru zamanda yuvarlandığınız müddetçe ölümsüzsünüz...

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
dogukan özaydınlı
Merheba oyunda şu anda 30 cu saatimdeyim ve 59 levelim ama artık oyunda ilerleyemiyorum şu anda tree sentrialin bir değişik haliyle dovusuyorum ama ne hasarım nede canım yetiyor level kasmaya çalışıyorum kasamiyorum ne yapmam gerekiyor samuray sınıfı ve great sword kullanıyorum vigor ve dexterity ye level bastım yardım edermisiniz
EMİN ÇITAK İZLE KANKAM

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kartal akyıldız
EMİN ÇITAK İZLE KANKAM
Bakicam teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunda yuvarlanmayı öğrenin.Doğru zamanda yuvarlandığınız müddetçe ölümsüzsünüz...
Ağa yuvarlansam ne olucak çok hizlilar çok geniş alana vuruyorlar hasar yemiyorlar ben napim

Rennala bossu var eğer onu kestiyseniz statlarınızı sıfırlayabiliyorsunuz ordan o builde göre stat ayarlaması yapabilirsiniz
Onu düşündüm ama buildden anlamıyorum o yüzden yapmadım ve evet rennalayi kestim

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
386
İsim
Eren Akgül
Bakicam teşekkür ederim

Ağa yuvarlansam ne olucak çok hizlilar çok geniş alana vuruyorlar hasar yemiyorlar ben napim

Onu düşündüm ama buildden anlamıyorum o yüzden yapmadım ve evet rennalayi kestim
https://eldenring.wiki.fextralife.com/Elden+Ring+Wiki bu sitede elden ring ile ilgili her şey var hocam gidip buradan buildlerin nasıl yapıldıgına bakabilirsiniz ek olarak arkadaşın dediği gibi doğru yuvarlanmak her şey demek.
Ek olarak mimik gözyaşı diye bir şey var kendi klonumuzu oluşturuyoruz onu alırsanız 2 kişi bosslarda baya rahatlarsınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,160
Üyeler
141,672
Son üye
Runskys
Top Bottom