Neler Yeni

Yardım Razer BlackShark V2 SE ses kasma konusunda

ahmet217

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet
Merhaba ben Razer BlackShark V2 SE aldım fakat eski kulaklığıma göre tamamen berbat bir ses kasma durumu var. Hiçbir şekilde ses düzgün kasamıyorum nedeni ise sesler birbirine giriyor nereden geldiğini anlamıyorsunuz karşı tarafın. Fakat bende Rampage'nin bir modeli vardı yahu onu takıyorum mükemmel şekilde skor alıyorum örneğin 40 skor yapıyorsam Razer'de bu 20'ye düşüyor oyun Rogue Company veya başka oyunlarda oynuyorum. Herkes bu kulaklıkta ses kasma konusunda problem yok demiş. Kuşkulanmaya başladım acaba benim kulaklıklarımda mı bir problem var kronik olarak?

Ve en güzel ses kasabileceğim kulaklılk önerisi alabilir miyim eğer Razer'in kulaklıkları ses kasmada bu şekildeyse. SteelSeries, Logitech, vs kulaklık önerileri alabilir miyim sesi çok iyi kasan.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
mert
aynı kulaklık bendede vardı, iade ettim cloud 3 aldım memnunum

ahmet217

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı kulaklık bendede vardı, iade ettim cloud 3 aldım memnunum
ya hiç sorma bu nasıl bi saçma sapan bir kulaklık bir seslerin birbirine karışması saçmalığıdır ses kasamadım mafoldum oyunda bitirdiler beni. yahu rampagede c-media chipsetli ondan bin kat iyi kasıyorum ayak seslerini ve skorum en maximuma geliyor ve en iyi oynayanlarla bile kapışıp yenebiliyorum. cloud 3 hp aldığı için onu almak istemiyorum başka önerebileceğin var mı yoksa zaten onu alıp geçecektim rahatıma bakacaktım bende biliyorum mecbur razer aldım onada pişman oldum be

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
mert
ya hiç sorma bu nasıl bi saçma sapan bir kulaklık bir seslerin birbirine karışması saçmalığıdır ses kasamadım mafoldum oyunda bitirdiler beni. yahu rampagede c-media chipsetli ondan bin kat iyi kasıyorum ayak seslerini ve skorum en maximuma geliyor ve en iyi oynayanlarla bile kapışıp yenebiliyorum. cloud 3 hp aldığı için onu almak istemiyorum başka önerebileceğin var mı yoksa zaten onu alıp geçecektim rahatıma bakacaktım bende biliyorum mecbur razer aldım onada pişman oldum be
razerin bir ayarı vardı thx diye onu açmışmıydın?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
mecit burak kılıç
hikaye oyunlarında razer daha iyi ama ses kasacaksanız cloud 2/3ün üstüne çıkabilen bir kulaklık yok hem müzik dizi izleyeyeyim dinleyeyim hemde ses kasayım diyorsanız g pro x var onunda fiyatı yüksek

ahmet217

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet
razerin bir ayarı vardı thx diye onu açmışmıydın?
elbette yahu o değil bile hatta açmayın diyorlar thx i denediğimde o ses karışıklığı bile gidiyor ama yine ses kasamıyorsun rampage gibi olacak iş değil
hikaye oyunlarında razer daha iyi ama ses kasacaksanız cloud 2/3ün üstüne çıkabilen bir kulaklık yok hem müzik dizi izleyeyeyim dinleyeyim hemde ses kasayım diyorsanız g pro x var onunda fiyatı yüksek
fiyat problem değil şimdilik yani çok aşırıda değerinden fazla bi kulaklığa veremem ama eğer diyosan ki steelseries nove 7 veya diğerlerinden daha iyiyse g pro x alabilirim?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
mecit burak kılıç
elbette yahu o değil bile hatta açmayın diyorlar thx i denediğimde o ses karışıklığı bile gidiyor ama yine ses kasamıyorsun rampage gibi olacak iş değil

fiyat problem değil şimdilik yani çok aşırıda değerinden fazla bi kulaklığa veremem ama eğer diyosan ki steelseries nove 7 veya diğerlerinden daha iyiyse g pro x alabilirim?
g pro x bu konudaki tüm kulaklıklardan daha iyidir hocam ama tek eksi yönü razer ve hyperx kadar rahat değil yakınınızdaki bir teknoloji mağazasından takıp deneyip alabilirsiniz
veya g pro x i amazondan satın alıp deneyip iade edebilirsiniz rahatsız ederse

ahmet217

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet
g pro x bu konudaki tüm kulaklıklardan daha iyidir hocam ama tek eksi yönü razer ve hyperx kadar rahat değil yakınınızdaki bir teknoloji mağazasından takıp deneyip alabilirsiniz
veya g pro x i amazondan satın alıp deneyip iade edebilirsiniz rahatsız ederse
yok rahatsızda etsin problem yok yahu yeterki şu ayak seslerini rampagedeki c-media chiptseti gibi duyayım bu nasıl iş adamlar kalitesiz kulaklık yapıyor dersin ama kullandığında öyle bi ses kasıyor ki anlatamam neyse bakacağım bu işe. biraz daha araştırayım g pro x de karar kılarım sanırım.

Top Bottom