Neler Yeni

Öneri 2.El PS4 PRO ürün Alımı

aligoren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ali gören
Instagram
Aligoren41
Arkadaşlar birinden ps4 pro alacagim.kargosu uyguna ve guvenilir hangi uygulamadan yollasın bana.Aklıma gelen dolap sadece.Sahibindende çok sikinti oluyormuş galiba

lgnck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Olgun Çiçek
Dolapta bildiğim kadarıyla kesinti çok fazla.Yani güvenip önce parayı yolla diycem bu devirde sıkıntı.Ben bilgisayarımı satarken adam parayı atmıştı ben de kargolamıştım normal ama anlaşmalı bir yerle yollamak daha iyi tabi garanti olur hem.Shopier de oluyor mu bilmiyorum ama orda bi dükkan açıp ordan alabilirsin kesintisi de %5 ve anlaşmalı kargoyla yollar.Bir de şey sorcam bende de var da ps4 pro ne kadar alıyorsun hocam ben de satıcam piyasasını bilmiyorum.

aligoren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ali gören
Instagram
Aligoren41
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolapta bildiğim kadarıyla kesinti çok fazla.Yani güvenip önce parayı yolla diycem bu devirde sıkıntı.Ben bilgisayarımı satarken adam parayı atmıştı ben de kargolamıştım normal ama anlaşmalı bir yerle yollamak daha iyi tabi garanti olur hem.Shopier de oluyor mu bilmiyorum ama orda bi dükkan açıp ordan alabilirsin kesintisi de %5 ve anlaşmalı kargoyla yollar.Bir de şey sorcam bende de var da ps4 pro ne kadar alıyorsun hocam ben de satıcam piyasasını bilmiyorum.
Dolapta %3 kesinti var.. 5500 TL aliyorum çift kol 1 tb modeli.1 ay da garantisi varmiş ilk sahibimiymiş çok makul geldi bana.telefonlada arardim guvenilire benziyor.kargoda videolu goruşme yapariz dedi.Sen kaca satmayi duşunuyorsun

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Berat
Dolapta %3 kesinti var.. 5500 TL aliyorum çift kol 1 tb modeli.1 ay da garantisi varmiş ilk sahibimiymiş çok makul geldi bana.telefonlada arardim guvenilire benziyor.kargoda videolu goruşme yapariz dedi.Sen kaca satmayi duşunuyorsun
hocam o paraya ps3 satıyorlar bence bir sıkıntı var :d

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
hocam fiyatta sıkıntı var ben ps4 1 tb modelini 7,5k dan aşağı bulamadım

aligoren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ali gören
Instagram
Aligoren41
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkes aç gözlü olacak diye bi kavram yok adam verebilir o fiyata .5500k az para diil spnucta bedava vermiyor

lgnck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Olgun Çiçek
Ben bu ps4'ü arkadaşdan 3.5k ya almıştım.İş yerinde ki arkadaş kullanmıyormuş hatta sen 3k ver yeter falan demişti de 3.5 verdim ben.Bu da o tarz olabilir yani.Ama bende baktığımda ps4 modelleri ortalama 6-7k bandındaydı.

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Serhat Gül
Arkadaşlar birinden ps4 pro alacagim.kargosu uyguna ve guvenilir hangi uygulamadan yollasın bana.Aklıma gelen dolap sadece.Sahibindende çok sikinti oluyormuş galiba
dolapta alırken ilana her detayını yazmasını iste .
Yoksa sıkıntı çıkarsa iadede sorun yaşarsın.
Çalışıyor,2 kolu var 1b vs...
dolaptan çok satış yaptım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,358
Üyeler
141,285
Son üye
antikbey?
Top Bottom