Neler Yeni

İşletim Sistemi Kurma

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Soylu
Hayırlı Sabahlar hazır aldığım sistem fredos olduğu için çalıştıramadım bilgisayarcıdan tahmini ne kadara kurdurturum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim yoksa öpülmek istemiyorum

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Efe Aksu
Hayırlı Sabahlar hazır aldığım sistem fredos olduğu için çalıştıramadım bilgisayarcıdan tahmini ne kadara kurdurturum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim yoksa öpülmek istemiyorum
bi leptop gibi bir cihaz bir de 8 gb flash bellek varsa YouTube da bir çok video var gerekirse git arkadaşın varsa pcsi onunla kur yani hiç bilgisayarcıya para verme bence.

aligoren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ali gören
Instagram
Aligoren41
Çok basit yaparsin. Bilgisayarciya gidip Nallanma haybeye

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Taha Kenan
Bilgisayarı olan bir arkadaşının evine gidip Microsoftun sitesinden windowsu indirip flasha yazdırıyorsun sonrası format gibi ilerliyor zaten, 1 video izleyip çözersin. He yapamam edemem uğraşamam diyorsan 200 TL civarı kurarlar

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Az anlıyorsan kendin kurabilirsin. Ama kuramam derseniz 100 liraya bilgisayarcıya kurdur.

giritcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Nurettin Can GİRİT
Herkes aynı şeyi yazmış ama paran kendınde kalsın dıye bende yazayım.Freedos pc aldım hiç anlamazdım format-işletim kurma işlerinden.Youtubeda bir iki video izledim kendim yaptım.Sende yaparsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkes aynı şeyi yazmış ama paran kendınde kalsın dıye bende yazayım.Freedos pc aldım hiç anlamazdım format-işletim kurma işlerinden.Youtubeda bir iki video izledim kendim yaptım.Sende yaparsın.
hiç beceremem kral kaçak windows yukleriz diyor bilgisayarcı 150 TL

Maxima

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Kartal ÖZBÜYÜKKAYALI
hiç beceremem kral kaçak windows yukleriz diyor bilgisayarcı 150 TL
Hocam becerememen sorun değil ki. Bir şeyde hata yapsan tekrar formatlarsın. Bir zararı yok. Deneye deneye hem kendin öğrenmiş olursun hemde boşa para vermemiş olursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,954
Üyeler
141,370
Son üye
muminabazeed17
Top Bottom