Neler Yeni

1050ti r5 3600 nasıl ?darboğaz yapar mı ?

SWERMAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
swermax
Bütçe
15500
başlangıç seviyesinde valorant gibi oyunların videosunu çekeceğim (çok abartılı olmicak)

bu sistemi kendim topladım sistem parçaları nasıl darboğaz yapar mı ?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,064
İsim
Semih Boran
başlangıç seviyesinde valorant gibi oyunların videosunu çekeceğim (çok abartılı olmicak)

Berbat. Ayrıca darboğaz yapmaz. 2 tflops mu ne gücü 1050 ti'ın. Çağ dışı ve yetersiz kart. Gerçi günümüzde 10 gb vram ve 11-13 tflops ve altı kartlar yetersiz.

ownreeps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Harun Soysal

Emo7T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Tursun
Berbat. Ayrıca darboğaz yapmaz. 2 tflops mu ne gücü 1050 ti'ın. Çağ dışı ve yetersiz kart. Gerçi günümüzde 10 gb vram ve 11-13 tflops ve altı kartlar yetersiz.
Herkesin bütçesi kendine kardeş ekran kartı valorant için yeter de artar hatta diğer oyunları bile açar oynatır hayırdır yani berbat diye yoruma başlamanız bile sıkıntılı

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,064
İsim
Semih Boran
Herkesin bütçesi kendine kardeş ekran kartı valorant için yeter de artar hatta diğer oyunları bile açar oynatır hayırdır yani berbat diye yoruma başlamanız bile sıkıntılı
Değil. Akıl işimi o parayı vermek? İkinci elde onun en az 2 katı gücünde kartlar mevcut o paraya. 2016 ya da 2017 model bir kart. Sürücü desteğinin de kesilmesi gerekir artık. ışın izleme yok, dlss yok, av1 ne encode ne decode var. Kısacası hem yetersiz hem de bir sürü özellik eksik. Günlük kullanım ekran kartına dönüştü denilebilir günümüzde.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
SEYF

Bu fiyatlara ikinci el düzgün bir kasa alsan kanka bu ne böyle ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
ağlayacağım 15.500 e 1050ti sistem allahım sana geliyorum

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
Halit Efe Kaplan

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
ağlayacağım 15.500 e 1050ti sistem allahım sana geliyorum
psikolojim bozuldu ankastrem azdı ve sinir fonksiyonlarım error verdiii.... şaka bir tarafa hocam gerçekten arkadaşların attığı sistemleri alın 1050 ti bu devirde alın aldığınıza üzülmezseniz benim adım da adım olmasın :D

Emo7T

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Tursun
Değil. Akıl işimi o parayı vermek? İkinci elde onun en az 2 katı gücünde kartlar mevcut o paraya. 2016 ya da 2017 model bir kart. Sürücü desteğinin de kesilmesi gerekir artık. ışın izleme yok, dlss yok, av1 ne encode ne decode var. Kısacası hem yetersiz hem de bir sürü özellik eksik. Günlük kullanım ekran kartına dönüştü denilebilir günümüzde.
Denilemez. 1050 Ti eski bir kart olsa dahi birçok oyunu açabilecek güce sahip olması yeterli bahsettiğiniz özellikleri zaten çoğu oyuncu kullanmıyor insanlar sadece düşük kalite ve yüksek fps istiyor, arkadaşımızın oynayacağı oyun da aynı şekil yüksek fps oyunu ancak ikinci elde daha iyileri dediğiniz gibi var fakat kimin nasıl nerede kullandığını bilmiyoruz garantisi yok yani

alixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ali
Abicim bu paraya 1050Ti mi dizdin gerçekten ya, hazır kampanyaları sistem kovalamanı ve kendin sistem oluşturmamanı tavsiye ediyorum. Ayrıca bu tip bir sisteme 15k vereceğine 2.El çok iyi 5600x'li sistemler dizebilirsin.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,054
İsim
Halit Efe Kaplan
Denilemez. 1050 Ti eski bir kart olsa dahi birçok oyunu açabilecek güce sahip olması yeterli bahsettiğiniz özellikleri zaten çoğu oyuncu kullanmıyor insanlar sadece düşük kalite ve yüksek fps istiyor, arkadaşımızın oynayacağı oyun da aynı şekil yüksek fps oyunu ancak ikinci elde daha iyileri dediğiniz gibi var fakat kimin nasıl nerede kullandığını bilmiyoruz garantisi yok yan
Donanim kanalları 15k ya fp sistemler çıkarıyor hocam 2. El yerine onlar tercih edilebilir

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Denilemez. 1050 Ti eski bir kart olsa dahi birçok oyunu açabilecek güce sahip olması yeterli bahsettiğiniz özellikleri zaten çoğu oyuncu kullanmıyor insanlar sadece düşük kalite ve yüksek fps istiyor, arkadaşımızın oynayacağı oyun da aynı şekil yüksek fps oyunu ancak ikinci elde daha iyileri dediğiniz gibi var fakat kimin nasıl nerede kullandığını bilmiyoruz garantisi yok yani
Sen kesin 15k verip 1050Ti kullananlardansın. 1050ti artık ölü bir kart , inkar etmenin manası yok.( Ve ayrıca evet 1050ti berbat bir kart artık.)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,442
Üyeler
141,138
Son üye
Syniox0
Top Bottom