Neler Yeni

MMORPG oyunu tavsiyesi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bağımlılık yapacak bir oyun arıyorum. 1-2 el cs atmayla vakit geçmiyor.
Türkçe ve mümkünse ücretsiz bir oyun arıyorum. Para yatırmadan oynayabilmeliyim, yavaş gelişsem de oyun bana engel olmamalı.
BDO ve Albion Online var aklımda. BDO ücretsiz dağıtılmıştı zaten 1-2 dolar bir şey sorun değil.
Türkçe olmamasını sıkıntı etmedim, Destin2 istiyordum ama gelen DLC'leri almayınca çok geride kalınıyor.
New world vs. hem pahalı hem çabuk söndüler. Warframe ise ilgimi çekmedi, benim için fazla efektli. Ekranda ne olduğunu bile anlamıyorum, benlik değil. Chill chill farm atmak istiyorum.
Bana uyacak Albion online ve BDO harici oyunlar var mıdır benim bilmediğim? Lost ark da var ama hem Türkçe değil hem beni sarmadı.

YazılımKafa

80+ Silver
Bağımlılık yapacak bir oyun arıyorum. 1-2 el cs atmayla vakit geçmiyor.
Türkçe ve mümkünse ücretsiz bir oyun arıyorum. Para yatırmadan oynayabilmeliyim, yavaş gelişsem de oyun bana engel olmamalı.
BDO ve Albion Online var aklımda. BDO ücretsiz dağıtılmıştı zaten 1-2 dolar bir şey sorun değil.
Türkçe olmamasını sıkıntı etmedim, Destin2 istiyordum ama gelen DLC'leri almayınca çok geride kalınıyor.
New world vs. hem pahalı hem çabuk söndüler. Warframe ise ilgimi çekmedi, benim için fazla efektli. Ekranda ne olduğunu bile anlamıyorum, benlik değil. Chill chill farm atmak istiyorum.
Bana uyacak Albion online ve BDO harici oyunlar var mıdır benim bilmediğim? Lost ark da var ama hem Türkçe değil hem beni sarmadı.
En iyisi black desert diye biliyorum. Bende çok araştırdım.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Sinan İ.
P2W olayı mmorpg oyunlarının sonunu getirdi. Elle tutulur zevk verecek el emeğinin karşılığını alabileceğin oyun maalesef yok.
Basacaksın parayı sadece pvp atacaksın bütün oyunların mantığı artık buna döndü.
En son Revelation online vardı onu da batırdılar kapandı gitti. Rus serverı açık bildiğim kadarıyla ama düz giriliyor mu bilgim yok vpn gerekebilir.

Bende amazon dan BDO yu aldım onu indiriyorum denemek için belki 3-5 yaratık keser haritayı keşfedip vakit öldürürüm.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ömrümü yedi yeter. :D Ara sıra Pvp oynuyorum zaten.
Hocam hiç knight oynamadım, becerebileceğimi zannetmiyorum. Başlamak için 2024 bence çok geç bu tarz oyunlara.
Mesaj otomatik birleştirildi:

P2W olayı mmorpg oyunlarının sonunu getirdi. Elle tutulur zevk verecek el emeğinin karşılığını alabileceğin oyun maalesef yok.
Basacaksın parayı sadece pvp atacaksın bütün oyunların mantığı artık buna döndü.
En son Revelation online vardı onu da batırdılar kapandı gitti. Rus serverı açık bildiğim kadarıyla ama düz giriliyor mu bilgim yok vpn gerekebilir.

Bende amazon dan BDO yu aldım onu indiriyorum denemek için belki 3-5 yaratık keser haritayı keşfedip vakit öldürürüm.
Hocam P2W elbette olacak ama mesela destiny2 de dlc yi almazsan ilerleyemiyorsun.
Bana para yatırmadan da daha fazla emek vererek para yatıranın sevisyesine gelebileceğim oyun lazım.
Bazılarında bu imkansız.

shadowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
halil tutkuşu
söylediğiniz oyunların hepsini oynadım.Tek önereceğim oyun var; o da wotlk dur tek geçerim
(metin2 hariç, çünkü wow un yanında lafı bile olmaz bunların)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
söylediğiniz oyunların hepsini oynadım.Tek önereceğim oyun var; o da wotlk dur tek geçerim
(metin2 hariç, çünkü wow un yanında lafı bile olmaz bunların)
Hocam WoW a her ay verecek para yok

shadowzen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
halil tutkuşu
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular