Neler Yeni

Bayramda ne yapıcaksınız ?

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
efe can
emin ol her 5 yıldızlı otele giden zengin olmuyor. babam normal bir işçi fakat biz gidebiliyoruz. tabi ki maxx royal falan değil ama biraz tutumlu olmanız lazım.
aga asgari ucret 17k kira 15k sadece faturalar ihtiyaçları saymadım bile

Kaptan7

80+
Ya kardeşim bana gelip tutumlu olmaktan falan bahsetme şimdi akşam akşam. Normal bir işçi asgari ücretle tatile falan gidemez. Hadi asgari ücretin üstünde alıyor de gene de gidemez. Bu devirde tatile giden adam ya anadan babadan zengindir mal mülk kalmıştır ya da zengindir bunun açıklaması yok.

Son düzenleme:

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
efe can
Anadan babadan zengin olmasına gerek yok kendi işinin ustası olduysa güzel para kazanıyorsa herkes gidebilir. Belki babası 40 yıldır çalışıyor
Kardeşim iyi ki bir şey söyledik az da olsun gülelim diye işi ciddiye alıyorsunuz hemen. Bak dostum kendi işinin ustası olsa da normal bir vatandaş sonuç olarak. Şu an kendi işini yapan kişiler aylık eline geçen net para ortalama 50- 70 bin TL civarı. Peki otel fiyatlarından haberin var mı ? Bence yok. Ben sana söyleyeyim Antalya dan yazıyorum bura da bir oteliğin sadece gecelik fiyatı 35 - 50 bin TL arası değişiyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Kaptan7

80+
Kardeşim iyi ki bir şey söyledik az da olsun gülelim diye işi ciddiye alıyorsunuz hemen. Bak dostum kendi işinin ustası olsa da normal bir vatandaş sonuç olarak. Şu an kendi işini yapan kişiler aylık eline geçen net para ortalama 50- 70 bin TL civarı. Peki otel fiyatlarından haberin var mı ? Bence yok. Ben sana söyleyeyim Antalya dan yazıyorum bura da bir oteliğin sadece gecelik fiyatı 35 - 50 bin TL arası değişiyor.
Günlük villa kiralasa 15k Bodrum'da ne gerek var o zmn otele

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Can Geri
gecelik 35 50 mi siz nereye bakıyosunuz kafayı mı yediniz. biz 4 kişi 5 gece 35k ödedik alanyada, 5 yıldızlı, denize sıfır, ultra her şey dahil bi otel. kafanızdan sallamayın fiyatları.

Salih7158

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Salih
Olm bayramda ne yapacaksınız diyor siz burda otel fiyatlarını tartışıyorsunuz. :D

Top Bottom