Neler Yeni

Fenerbahçe'ye yakışmayan hareketler

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
İsmi ismi.
biliyorsunuz ki fenerbahçe maçta oyuncuları sakatlık bahanesiyle vs. çıkıp maçı oynamayacak. Nereden baksan rezil hareket. Mesela bu hareketi adana demir spor 22 23'de 2. olsaydı ve kendisine yapılanlardan sonra yapsaydı duruşunu tebrik ederdim ancak fenerbahçenin köklü bir klüp olmasına, şanına yakışmayan şeyler oldu bunlar. Dalga geçme tarzı eylemleri tasvip etmiyorum ama geçenlere de laf söyleyemiyorum, haklılar bir nevi çünkü büyük takım denilen takım trip atan sevgili olmuş. Ezeli rakibine kupa hediye ediyorsun ey ali koç.

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
İsmi ismi.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fener çekildikten sonra Gs anteman maçı yapabilirmiş
Şu maçı kriz olmadan gayet futbol bilimine ve taktiklerine uygun şeklinde izlemeyi planlıyordum, içine ettiler. Bari galatasarayın antrenman maçını analiz ederim 🤣🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Screenshot_1.jpg

Utan Ali Koç.
Antrenman yapma bilgisi kesinleşmiş galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de konferansta yunanların rakibiyiz ne dalga geçecekler, ne manşet olacağız...

Son düzenleme:

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
biliyorsunuz ki fenerbahçe maçta oyuncuları sakatlık bahanesiyle vs. çıkıp maçı oynamayacak. Nereden baksan rezil hareket. Mesela bu hareketi adana demir spor 22 23'de 2. olsaydı ve kendisine yapılanlardan sonra yapsaydı duruşunu tebrik ederdim ancak fenerbahçenin köklü bir klüp olmasına, şanına yakışmayan şeyler oldu bunlar. Dalga geçme tarzı eylemleri tasvip etmiyorum ama geçenlere de laf söyleyemiyorum, haklılar bir nevi çünkü büyük takım denilen takım trip atan sevgili olmuş. Ezeli rakibine kupa hediye ediyorsun ey ali koç.
utanilcak ne var diger kulupler gibi tffnin koynuna mi sokulmaya calissaydi, isyan etmek yerine

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
Kesinlikle, zaten kendisinin bilgisi dahilinde yapılmıştır niye utansın
arkadas aklinca feneri gommeyi calisiyo, asil utanilcaklar 17 yasinda cocuklar sahadan cekilince avrupa sampiyonu olmus gibi sevinenler. Biz bile halisahada sevinmiyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Takım tutmuyorum ama ufacık çocuklar çekilince PSG yi ezmiş gibi nasıl sevindiler

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Sahaya çıkmamanın sebebi fikstür yoğunluğu değildir Türk futbolunun lağım çukurunda olmasına tepkidir, adaletsizliğe tepkidir, güvensiz futbol ortamına tepkidir, futbolun doğasında olan ama Türk futbolunda son yıllarda asla bulunmayan saygıya tepkidir.
FENERBAHÇE BU DURUMA TEK VE EN BÜYÜK TEPKİYİ KOYMUŞTUR.

Emsal

80+ Silver
1)Galatasaray Urfalı çocukları düşünüyorsa ertelenmeyi kabul etse idi samimi olurdu

2)Galatasaray u19 ile çıksaydı çok daha seviyeli bir şey yapmış olurdu

3)Galatasaray attığı gole sevinmese çok daha samimiolurdu

4)Fenerbahçe sahadan çekilirken tüm gs oyuncuları fbli u19 çocukları alkışlayıp kendineleri kupa kazandığına sevinmeseydi çok daha şık olurdu(1-2 futbolcusu alkışladı onların hakkını yemiyim)

Ama tam tersini yaptılar, kupa hırsı ile hiçbirini yapmadılar

Fbnin yaptığı yanlışlar gsnin bu yaptığı yanlışları hiçbir şekilde doğru yapmaz ve de samimiyetsizliğini örtemez

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Kadir Çelik
Sahaya çıkmamanın sebebi fikstür yoğunluğu değildir Türk futbolunun lağım çukurunda olmasına tepkidir, adaletsizliğe tepkidir, güvensiz futbol ortamına tepkidir, futbolun doğasında olan ama Türk futbolunda son yıllarda asla bulunmayan saygıya tepkidir.
FENERBAHÇE BU DURUMA TEK VE EN BÜYÜK TEPKİYİ KOYMUŞTUR.
geçin bu işleri. arabistan'da oynanması gereken maça bile u19 takımınız gitmiş. galatasaray orada sahaya çıksa fener gidip u19la çıkacaktı. başkanınız yüz yıllık rekabeti bitirdi.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
arkadas aklinca feneri gommeyi calisiyo, asil utanilcaklar 17 yasinda cocuklar sahadan cekilince avrupa sampiyonu olmus gibi sevinenler. Biz bile halisahada sevinmiyoruz
Takım tutmuyorum ama ufacık çocuklar çekilince PSG yi ezmiş gibi nasıl sevindiler
sahaya u19 cıkar macın ilk duraklamasında takımı sahadan cekeceksın ve gecen hafta alakasızca laf attıgın takım sana gelip 50. saniye de saplasın. Gol olduğu için oyun durdu ve cekildiler :) kupa kupadır cesaretleri olsalardı oynasalardı. Tepkini sahada oyununla koyarsın bahanelerin arkasına sığınmazsın sahadan kacmazsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,615
Üyeler
141,320
Son üye
RaterWall
Top Bottom