Neler Yeni

Acer nitro 16 alınır mı?

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Fiyati cokta uygun degil ama masaustu seviyesine baya yakin cok saglam bi laptoptur

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyati cokta uygun degil ama masaustu seviyesine baya yakin cok saglam bi laptoptur
Başka önerileriniz var mı? Laptop ihtiyacım olduğu için laptop alıyorum yoksa bu bütçeye roket gibi bir pc toplanır

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
İlgilendiği Kategoriler

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
İlgilendiği Kategoriler

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Şarjda oynarım sorun yok oyuncu laptopu istediğim için pil süresini pek takmıyorum
Zaten oyuncu laptoplarında şarjda oynamassanız obur laptoplardsn farklı kalmıyor hocam şarjda oynamalısınız bende notro 16 var gayet memnunum fanları iyi oyun oynarken 75 dereceye sabitliyor bilgisayarı fps valorantta en yuksek ayarlarda minimum 250 aliyor ama genelde 300 fpslerde alıyorum tek sıkıntısı uyku modunda bazen cizirti yapiyor bu kronik sorunu sanieim baska arkadaslarlada gorustum onlardada var zaten pek onerilmez uyku moduda

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser
Zaten oyuncu laptoplarında şarjda oynamassanız obur laptoplardsn farklı kalmıyor hocam şarjda oynamalısınız bende notro 16 var gayet memnunum fanları iyi oyun oynarken 75 dereceye sabitliyor bilgisayarı fps valorantta en yuksek ayarlarda minimum 250 aliyor ama genelde 300 fpslerde alıyorum tek sıkıntısı uyku modunda bazen cizirti yapiyor bu kronik sorunu sanieim baska arkadaslarlada gorustum onlardada var zaten pek onerilmez uyku moduda
Uyku modunu hiç kullanmıyorum bilgisayarı kullanmayacağım zaman genelde kapatırım imzamda şu an kullandığım masaüstü bilgisayarı var laptop ihtiyacım olduğu için masaüstü bilgisayarımı satıyorum onun yerine laptop alacağım beni 4 5 sene götürse yeter

TAlperen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
3 aydır kullanıyorum hocam gayet memnunum ben o zaman ginul rahatliyla alabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şarj aleti ve bilgisayar çok ağır bu arada ikis birlikte 4 kiloyu geciyor diye biliyorum bunuda bilerek alin ama hakkini veriyor cidden bence

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Eren Eser
3 aydır kullanıyorum hocam gayet memnunum ben o zaman ginul rahatliyla alabilirsiniz

Şarj aleti ve bilgisayar çok ağır bu arada ikis birlikte 4 kiloyu geciyor diye biliyorum bunuda bilerek alin ama hakkini veriyor cidden bence
Tamamdır çok teşekkür ederim alacağım

Boldpilot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah
Herkese merhaba acer nitro 16 ve hp victus arasında kaldım oyun için alıyorum ne tavsiye edersiniz

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Tamamdır çok teşekkür ederim alacağım
Bence bunu al dostum. Victus ların panel leş.

Herkese merhaba acer nitro 16 ve hp victus arasında kaldım oyun için alıyorum ne tavsiye edersiniz
Acer Nitro alabilirsin, Victusların ekran sallanma sorunu var menteşelerden kaynaklı ve panelleri açıkçası kötü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom