Neler Yeni

Abdullah Hacıgül'ün 'Ofisi boşaltıyoruz' etkinliği gerçeklik payı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emrullah Yasin
bu sözde 'etkinlik' siz uyguna alın işiniz görülsün bizimde ofisimizde yer açılsın şeyinden gerçekten işine yarayan bir şeyler alabilen veya şu saçma dizayn forumdan Abdullah Hacıgüle mesaj atarak ulaşam gerçek birileri var mı merak ediyorum ?
Şu satış etkinliğinde de numarası olan esnaflar haricinde kimsenin yararlanamadığını düşünüyorum. Esnaflar direk uçuruyodur zaten :D Abdullah beye şu forumdan mesaj atarak ulaşmak devlet başkanına ulaşmaktan daha zor

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Ne diyo bu 🤔
IMG_5310.jpeg

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
1712580106422.png

Bu sihirli tuşa basıyorsun, sonra açılan pencerede bir kaç klavye tuşlarına sihirli dokunuşlar yaparak yazını yazıp yolluyorsun. Ardından da o kadar mesaj/istek arasından Abdullah Abi'nin mesajı görmesini bekliyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emrullah Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abi boş boş konuşuyor.
Yarası olan gocunur
Yıkama yağlamadan sonra cila atmayıda unutma belki bahşiş verirler abisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Bu sihirli tuşa basıyorsun, sonra açılan pencerede bir kaç klavye tuşlarına sihirli dokunuşlar yaparak yazını yazıp yolluyorsun. Ardından da o kadar mesaj/istek arasından Abdullah Abi'nin mesajı görmesini bekliyorsun.
Hadi ya öyle mi :D

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Provake edecek şekilde konu açmadım, gayet uygun dille merak ettiğim bi soru sordum yararlanan arkadaşlar varsa söylerler diye sonuçta burası forum. Tepki almamı sağlayacak şekilde cevap verdiğin için teşekkürler
Uygun dil dediğin buysa vay haline, bence yazdıklarını bir baştan oku.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Berat fatih
bu sözde 'etkinlik' siz uyguna alın işiniz görülsün bizimde ofisimizde yer açılsın şeyinden gerçekten işine yarayan bir şeyler alabilen veya şu saçma dizayn forumdan Abdullah Hacıgüle mesaj atarak ulaşam gerçek birileri var mı merak ediyorum ?
Şu satış etkinliğinde de numarası olan esnaflar haricinde kimsenin yararlanamadığını düşünüyorum. Esnaflar direk uçuruyodur zaten :D Abdullah beye şu forumdan mesaj atarak ulaşmak devlet başkanına ulaşmaktan daha zor
abdullah abi üzerinden konu açtıgımda gayet adamla samimi bir dile konuştuk :D yani o kadar zor degil konuşması :D :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom