Neler Yeni

Corsair HS80, SS Arctis Prime, Asus Rog 2.4 Hangi Kulaklığı Tercih Etmeliyim ?

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Yusuf Armanc
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cloud 3 daha iyi değil mi?
Bütçe üstü kalıyor :(

Ben şahsen V2 X kullanıyorum ve sevmediğim tek kısım THX desteğinin olmaması (V2 SE de var) Bir de beni o konuda gördüyseniz orada V2 ve V2 SE nin farklarını anlatmıştım. Oradan bakabilirsiniz :)

Farkını anlattığım konu: https://forum.donanimarsivi.com/kon...-kulaklik-oenerisi.911258/page-3#post-8359562

Bu karşılaştırmalarda tiz orta ve bass seslerin orjinal ses dosyasına göre ne kadar saptığı gösteriliyor. (Ama her şey sayılardan ibaret değildir :D )

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Zorlarsanız 3000? (Bakacağım ama iftar yaklaşıyor. Lahmacun gömüp gelsem? :) )

3. Aday Black shark V2 Special Edition
Sade bir görüntüsü olsun istiyorum razer falan yeşil corsair ss falan sade duruyor o hoşuma gidiyor. Razerın beyaz modeli güzel geliyor bana sadece. Birde corsair hs60 pro'dan sonra kafa bantsız kulaklıklardan biraz soğudum. Bütçeyi arttiramiyorum şuan çünkü mouse falanda alacağımda. Sormanız hata :) Müsait olunca dönersiniz hayırlı iftarlar afiyet olsun.

xebec

80+
Elimde HS50 PRO var. Hs80 ye geçmek mantıklı olur mu? Kablo işi çok can sıkıcı ama kalite daha önemli benim için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
asus rog strix go kullanıyorum. kulağın normale göre biraz büyükse kulak padleri rahatsız edecektir. 1-2 saat kullandığımda kafamı ağrıtıyor(kulak üstü kulaklık ne zaman kullansam hep öyle yani sadece bana özel durumda olabilir), sesi gayet yeterli(benim için) ama müzik için de almak istiyorsan asus u silebilirsin (tabi eko ile gayet güzel ses alınır ama ben standart kullanıcı olarak tak çalıştır kullan kafası ile söylüyorum), ayrıca yazılımı ile istediğin ses ayarını yapabilirsin bunun için tanımlı profiller var(FPS müzik oyun vs) aynı sekilde yazılım üzerinden mikronunda olan yapay zekayı açabiliyor ve mikrofona özal 2-3 ayarlama yapabiliyorsun. yine sormak istediğin bir şey olursa cevaplamaya çalışırım. :)
Öncelikle cevap için teşekkürler. Pedler dışında kafa bandı kısmında ağrı oluyormu ?

Elimde HS50 PRO var. Hs80 ye geçmek mantıklı olur mu? Kablo işi çok can sıkıcı ama kalite daha önemli benim için.
Bende hs60 pro vardı hiç rahat değil o kulaklık. Hs 80 disindakileride araştırıp ona göre geçin. Ama hs50'den kesinlikle düşünmeden geçilir. Ben Hs60'dan başka kulaklığa geçtiğimde kuş tüyüne sarılmış gibi hissettim.

xebec

80+
Öncelikle cevap için teşekkürler. Pedler dışında kafa bandı kısmında ağrı oluyormu ?

Bende hs60 pro vardı hiç rahat değil o kulaklık. Hs 80 disindakileride araştırıp ona göre geçin. Ama hs50'den kesinlikle düşünmeden geçilir. Ben Hs60'dan başka kulaklığa geçtiğimde kuş tüyüne sarılmış gibi hissettim.
Acaip sıkıyor ya mafetti kafamı nalet, kafatasını oyle sıkıyor ki engebeli alan olustu kulaklık sapıyla 😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Acaip sıkıyor ya mafetti kafamı nalet, kafatasını oyle sıkıyor ki engebe olustu 😃
Ben sesinden çok memnundum, baş ağrısından gittim baska kulaklık aldım. Hs80'de bantlı tasarıma geçilmiş zaten 1000 kat rahattır ondan. Kafanın üstüne tuğla koy aynı etkiyi yapan tek kulaklık bu hs60 hs50 serisi. Sesleride güzel olan kulaklıklar yazık etmişler.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Yusuf Armanc
Hocam hs80 in indirimli fiyatı ne kadar?

Corsair HS80, Steelseries Arctis Prime, Asus rog strix go kablosuz 2.4ghz
Hangisini önerirsiniz, yardımınızı bekliyorum nedeni ile birlikte yazarsanız sevinirim.
Laptop kullanıcısıyım. Oyun film vs. için kullanacağım. Önceliğim ses kalitesi ve konfor.
Hocam laptop içinse ses kartı olan iyi olan bir kulaklık almalısınız

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Hocam hs80 in indirimli fiyatı ne kadar?

Hocam laptop içinse ses kartı olan iyi olan bir kulaklık almalısınız
2299₺ corsair hs80. Bendeki laptop acer nitro an515-45-r8un ryzen 5600h'lı DTS X ibaresi var. Ne işe yarıyor bilmiyorumda oyuncu laptopu olarak geçiyor. İş görür sanırım bunun kartı.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Yusuf Armanc
Ama aklımda hs80 in tiz sorunu var. Deneyimi olan birini bulmaya çalışacağım.

@_Emir hocam sizin HS80 iniz bu ayardayken (sizin başka bir konuda attığınız) kulaklığın tizlerinden şikayetçi oldunuz mu?
1711481467996.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,343
Üyeler
141,439
Son üye
Said Özdemir
Top Bottom