Neler Yeni

650.000 TL 2024 Model SUV

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Son bir kaç aydır gündemi meşgul eden cherry TIGGO2 modeli türkiye satış rakamları boş modeli 650 dolu modeli 800 bin TL vergiler dahil fiyatlar olacak şeklinde söylemler gündemi meşgul ediyordu.

Bu gün ise resmi kurum ve kuruluşlardan bu fiyatların doğruluk payının yüksek olduğu ve söylenen fiyatlarda çıkış yapabileceği ön görülmüş.

Sizce bu araç alınır mı, bu fiyat sizce mantıklı mıdır?

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mert
Son bir kaç aydır gündemi meşgul eden cherry TIGGO2 modeli türkiye satış rakamları boş modeli 650 dolu modeli 800 bin TL vergiler dahil fiyatlar olacak şeklinde söylemler gündemi meşgul ediyordu.

Bu gün ise resmi kurum ve kuruluşlardan bu fiyatların doğruluk payının yüksek olduğu ve söylenen fiyatlarda çıkış yapabileceği ön görülmüş.

Hocam nasıl dolusu 800 ötv vergi muafiyetlisimi bu fiyata 650 ye 800 e sıfır araba kalmadı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
uwu

Artık şirketler egea yerine LPG bağlayıp Chery alır ve o paraya ne olursa alınır 1.2m ye arka camlar manuel çevirmeli araba satılıyor az yakıyor tamamda arabada konfor çok kısılmış

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam nasıl dolusu 800 ötv vergi muafiyetlisimi bu fiyata 650 ye 800 e sıfır araba kalmadı
Knk ben de anlamadım ama tüik verisi bile bu rakamlara evet doğruluk payı çok yüksek diye açıklama yapınca insan bi acaba diyor gerçekten.

Bir kaç tane de sahibinden de ilan gördüm tiggo2 için satıyorum falan diye var bi iş ama bakalım.

Aracın yurt dışı incelemelerine baktığımda da baya bi öven olmuş ve o ülkelerde de normal o özelliklerdeki arabaa göre %30 daha uygun olduğunu söylüyorlar.

Sanırm cherry pazarda büyük bir dilim istediği için başlangıçta maliyet fiyatının bir tık üstüne satıyor.

Bir de devlet büyükleri ile çok sıkı fıkılar vergi konusunda gördüğüm kadarıyla en düşük verginin alınacağı araba gözü ile bakıyor herkes.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak cherry türkiye de bu konuda açıklama yapmış bilgiler doğru görüşmeler devam ediyor toplantı konu açılışındaki fiyat listesi bu şekildeydi fakat %7 oranında düşme için var gücümüz ile imkanları zorluyoruz diyordu.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Clio , taliant , honda city , bayon , kia stonic , i10,i20 bu arabalara rakip olacak ve sağlam satar. Diger markalar için resmen korku dolu günler bekliyor turkiye de hersey ilk etiket fiyatıdır

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Clio , taliant , honda city , bayon , kia stonic , i10,i20 bu arabalara rakip olacak ve sağlam satar. Diger markalar için resmen korku dolu günler bekliyor turkiye de hersey ilk etiket fiyatıdır
Honda city de bu aralar fiyatlarda %16 gerileme yapmak istiyor bu cherry açıklamasından sonra.

Fakat onlar sadece düşünüyoruz derken cherry nerdeyse yaptık sayılır gibi cümleler kuruyor.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
Honda city de bu aralar fiyatlarda %16 gerileme yapmak istiyor bu cherry açıklamasından sonra.

Fakat onlar sadece düşünüyoruz derken cherry nerdeyse yaptık sayılır gibi cümleler kuruyor.
Daha cok yaparlar bombos arabalara biçtikleri fiyatlar korkunc

Gabenin yaveri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
emre
bana fiyat abartı şekilde düşük geldi bence daha çok boş paketi 800 olur

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
677
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
bana fiyat abartı şekilde düşük geldi bence daha çok boş paketi 800 olur
Cherry nin tr de devlet büyükleri ile sıkı fıkılığı korkunç derecede knk ve hani onu bunu geçtim tüik bile bu verilerin dorğu olma olasılığı çok yüksek demiş + adamlar bu fiyatlardan %7 daha düşmeye çalışıyorlar gerçek gibi geldi.

Seçim değişti ülke kalkınmaya başladı

Top Bottom