Neler Yeni

Sen nasıl bir lidersin ATATÜRK 🇹🇷

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,489
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Yalan. Hak birliği hareketinden yanayım denmesinden, Erkan Trükten'i desteklediğimi yazmamdan nasıl akpli olduğumu söyleyebiliyorsun ahlâksız iftiracı! Senin gibiler yüzünden hayatım mahvoluyor! Ne hakkın var hayatımı mahvetmeye senin! Senin yüzünden neden ülkemden, temel haklarımdan, barınmamdan, özgürlüğümden, yiyeceğim yemeklerden oluyorum? Asıl cahil de sensin. Gerçekleri bilmiyorsun, birde ahkâm kesmeye kalkışıyorsun.
TUZAK O AKP, CHP, MHP, İP, DEM, ZAFER.
KİTLE MOBİLİZASYONU DİYORUM. HEPSİ AYNI DİYORUM. CİN İNSAN KARIŞIMI VARLIKLARA HİZMET EDİYORLAR DİYORUM. ÜLKE ELDEN GİTTİ DİYORUM. İŞGAL ALTINDAYIZ YILLARDIR. BOYKOTA KALKIŞINCA DURUMUN VEHAMETİ GÖZLER ÖNÜNE SERİLİYOR ZATEN. EK OLARAK ÜLKEDEKİ MARKALARIN %80-90'INI FALAN KOVMAK GEREKİYOR NORMALDE. SOKAKTA GÖRDÜĞÜN ARABA MARKALARIN NEREDEYSE HEPSİ BU ÜLKEDEN KOVULMALI EN BASİTİNDEN. O DERECE İÇLER ACISI BİR DURUM VAR!
Cin insan karışımı ne PUAHQHWHWBEBSJEJRHE BU HERIF IYICE KAFAYI YEDI
Mesaj otomatik birleştirildi:

fakat cumhuriyetin kurulmasıyla birlikte benim tarafımca yaptığı yanlışlar var.
Mesaj otomatik birleştirildi:
bununda dedesini asmışlar

Son düzenleme:

cerrahh

80+ Bronze
Kurucu değerlere saygı duymayan hiç bir kimseden saygı beklemiyor, canı cehenneme diyoruz.
yazıları okumadığın belli oluyor. atatürke saygılı biriyim ama sevmiyorum zorunda da değilim. şimdi oturup kız çocuğu gibi ağlayabilirsin ya da kudur sen bilirsin :)

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
yazıları okumadığın belli oluyor. atatürke saygılı biriyim ama sevmiyorum zorunda da değilim. şimdi oturup kız çocuğu gibi ağlayabilirsin ya da kudur sen bilirsin :)
Kız çocuklarını ötekileştirmesinden cahiliye devrine ait bir düşünce yapısına sahip olduğu belli oluyor. Cahil adam Atatürk'ü niye sevsin doğru...

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Oğuz

cerrahh

80+ Bronze
Hangi olaylar rahatsız ediyor merak ettim
çok var bana göre ama konu başlığı din ve vicdan hürriyeti olabilir. vahyi aşağılama, peygamberi aşağılama, kur'an'a hakaret vb. daha çok sayabilirim. ayrıca sadece dini değil siyasi olarakta var.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
çok var bana göre ama konu başlığı din ve vicdan hürriyeti olabilir. vahyi aşağılama, peygamberi aşağılama, kur'an'a hakaret vb. daha çok sayabilirim. ayrıca sadece dini değil siyasi olarakta var.
Atatürk; Peygambere mi hakaret etmiş, Allah'a mı şirk koşmuş?

Çok din istiyorsan buyur menzile üye ol parayla Allahla senin aranı düzeltiyorlar. Allahım yarabbim yıl 2024 ama ülkedeki süper zekalar sanırsın Reform hareketlerinin öncesinde yaşıyor.

Bi insan Atatürk'ü sevmiyorsa ya Abdulhamidci olur ya Vahdettinci olur ya da son seçenek Ermeni filan olur. Tercihini yap hangisisin?

cerrahh

80+ Bronze
Atatürk; Peygambere mi hakaret etmiş, Allah'a mı şirk koşmuş?

Çok din istiyorsan buyur menzile üye ol parayla Allahla senin aranı düzeltiyorlar. Allahım yarabbim yıl 2024 ama ülkedeki süper zekalar sanırsın Reform hareketlerinin öncesinde yaşıyor.
çok din istiyorum gibi bir iddiam olmadı. verdiği zararlardan bahsediyorum ve bence kötü bir yanıda bu. art niyete çekeceksiniz yine ama umrumda değil.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
çok din istiyorum gibi bir iddiam olmadı. verdiği zararlardan bahsediyorum ve bence kötü bir yanıda bu. art niyete çekeceksiniz yine ama umrumda değil.
Atatürk'ün ne zararı oldu işte açıkla da bilelim. Ulan böyle konuşuyorsunuz gören de sanacak ki HZ. Muhammed dönemindeki olayları yaşattı gitti meydanın ortasında put dikti de buna inanacaksınız dedi veyahut ben Allahınızım mı dedi? Dini yöneticiler kötü yönetiyor diye Dinin kötü yönetilmesine engel olmayan çalışan adam Dini kötülemekle bir tutuluyor. Ne diyim...

Osmanlıda padişah bile sırf çıkarı için dini kötü yönettiği oluyorken adam din üzerinden sömürü yapmadı.

cerrahh

80+ Bronze
Şeyhülislamdan fetva olayları hocam. Şeyhülislam dine göre yanlış bir şey olsa bile mecburen fetva verir. Fetva vermezse kellesi uçar.
bunun nedeni ne? yani dini kötü kullananlara nasıl bir engel?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom