Neler Yeni

i5 14400 4070s sistem 25kya aldım

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Draq123
İtopya çalışanı olup dükkanın renklamını yapmak için böyle bir olay yoksa mükemmel olay 😃 bi tık kurgu var gibi bu olayın içinde çünkü itopya gibi pinti bir firma bu sistemi hayatta teslim etmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ekran kartı asus pro art la

megatrown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
osman karaman
Almadan önce konu açılsaydı daha doğru olmaz mıydı? Alınan ürünlerden hangi birini değiştirecekseniz emeğinize yazık
Sistem yorumuna gelirsek Am5 güncel soket tercih edilebilirdi intelin lga1700 ölü soketine yatırım yapılmış kasa psu hiç olmamış anakart standart hazır kasa anakart kabul edilebilir, 14400 güzel işlemci fakat soketi ölü önü açık değil diğer bileşenlerde kabul edilebilir güle güle kullanın.
Ölü mölü güzel soket 😃 aldığı giriş seviye anakart zaten amd alsa bile yinede işe yaramazdı. İlerde yine giriş seviye anakart+işlemci alır geçer 😃

ThE LoSt

80+ Silver
Dostum ben de bir sistem topladım am5 işlemci anakart ve kasayı aldım ram ve işlemci soğutucusu kaldı bakıp yorum yaparsan sevinirim
Soğutucuya bu kadar fazla vermeye gerek yok lt720 alıp geçin benzer performans ürünlerdir

meliiih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Melih Bozkurt
Ölü mölü güzel soket 😃 aldığı giriş seviye anakart zaten amd alsa bile yinede işe yaramazdı. İlerde yine giriş seviye anakart+işlemci alır geçer 😃
Soğutucuya bu kadar fazla vermeye gerek yok lt720 alıp geçin benzer performans ürünlerdir
hocam ramlerle ilgili sıkıntım var yardımcı olabilir misiniz yeni konu açtım orada yazıyor detaylar

h.o aldıysan söz düşmez bize ama kasa psu daha iyi olabilirmiş

işlemci için soğutucu lazım anakartın baya iyi psu kötü sadece
hocam psu da ne gibi bi sıkıntı yaşarım bir de soğutucu kaç mm lazım

Son düzenleme:

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
yağız ahmet özdemir
hocam ramlerle ilgili sıkıntım var yardımcı olabilir misiniz yeni konu açtım orada yazıyor detaylar

hocam psu da ne gibi bi sıkıntı yaşarım bir de soğutucu kaç mm lazım
psu kötü bir model elinde kalabilir tüm sistem (watt fazla verirse bi anda tüm sistemi yakar)

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Hayırlı olsun kardeşim harbiden çok iyi fiyata almışsın. İtopya'yı da tebrik ederim bu hataya rağmen göndermiş sizi mutlu etmiş. En kısa zamanda PSU'nun değişmesi lazım. MSI MAG A750GL Gen5 750W 80+ Gold öneririm.

meliiih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Melih Bozkurt

Snowsat12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yusuf
İlerde upgrade yapılir belli parçalara ama şu hâliyle de biraz götürür ekran kartı zaten bedavaya gelmiş neredeyse üstüne proart 4070s sadece kart en uygun 28 bin TL oda teknobiyotikte

Top Bottom