Neler Yeni

A101 kasiyerliği yapılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Audiophile
Para sorunum yok ama artık neredeyse 33 yaşımdayım ve hiçbir iş tecrübem yok, sadece 15 yaşımdan beri primlerimi kendim Bağkur üzerinden ödüyorum ve kasiyer olursam hem sigortamı ödemem, hem de elime biraz daha para geçer.

YTÜ EHM mezunuyum, 29 yaşımda mezun oldum. Haliyle kimse iş vermedi. 4 yıldır iş başvurusu yapıyorum ve artık ümidimi kestim, hem de tamamen.

Mühendislik okuyanlara da pek anlam veremiyorum zaten, mühendislerin sadece %5'i iyi kazanıyor, çoğu alanıyla alakasız başka işler yapıyor. Haliyle ben de mühendisim desem de, aslında sadece kağıt üzerinde mühendisim.

Bütün gün evde oturmaktan iyidir diye düşünüyorum, psikolojik ciddi sorunlarım var, kendimle baş başa kalmamam gerekiyor.

Not: Ehliyetim yok, kuryelik için de ehliyet almam. Ehliyetimin olmaması daha iyi benim gibi biri için.

Hanaz

80+ Silver
A101 en zor kasiyerlik diye biliyorum diğer marketlere göre yanlışta olabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Audiophile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
A101 en zor kasiyerlik diye biliyorum diğer marketlere göre yanlışta olabilirim
25k TL falan veriyorlarmış, hem sigortamı da kendim ödemekten kurtulacağım. Hem de vaktim dolacak. Şahsen ben kasiyer olmayı düşünüyorum.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İlla kasiyer olacaksan BİM'i tercih et. İkisini de denedim. Bimin şartları daha iyi.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
muhammed samet
Sakin öyle bir hata yapma
Para sorunum yok ama artık neredeyse 33 yaşımdayım ve hiçbir iş tecrübem yok, sadece 15 yaşımdan beri primlerimi kendim Bağkur üzerinden ödüyorum ve kasiyer olursam hem sigortamı ödemem, hem de elime biraz daha para geçer.

YTÜ EHM mezunuyum, 29 yaşımda mezun oldum. Haliyle kimse iş vermedi. 4 yıldır iş başvurusu yapıyorum ve artık ümidimi kestim, hem de tamamen.

Mühendislik okuyanlara da pek anlam veremiyorum zaten, mühendislerin sadece %5'i iyi kazanıyor, çoğu alanıyla alakasız başka işler yapıyor. Haliyle ben de mühendisim desem de, aslında sadece kağıt üzerinde mühendisim.

Bütün gün evde oturmaktan iyidir diye düşünüyorum, psikolojik ciddi sorunlarım var, kendimle baş başa kalmamam gerekiyor.

Not: Ehliyetim yok, kuryelik için de ehliyet almam. Ehliyetimin olmaması daha iyi benim gibi biri için.

ato1954

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Atakan
Yukardaki arkadaşın dediği gibi bim kasiyeri olun daha kolay a yüz bire göre

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Audiophile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vazgeçtim, kasiyerliğe de katlanamam. Müşterilerle atışsam anında kovulurum. Daha elit bir müşteri kitlesi lazım. Belki düzgün bir bilgisayarcıda bilgisayar toplama uzmanı olurum.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,123
İsim
Lokman Doğan
25k TL falan veriyorlarmış, hem sigortamı da kendim ödemekten kurtulacağım. Hem de vaktim dolacak. Şahsen ben kasiyer olmayı düşünüyorum.
20k veriyorlar zamanın %10 kasiyer %90 amelilik yapıyorsun

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
873
İsim
.
Vazgeçtim, kasiyerliğe de katlanamam. Müşterilerle atışsam anında kovulurum. Daha elit bir müşteri kitlesi lazım. Belki düzgün bir bilgisayarcıda bilgisayar toplama uzmanı olurum.
Boşver hocam her gün stres, kavga, kasada para yok diye münakaşa, mal çekme, mal diz, stk kontrolü yap,kasa açığı çıkarsa sen öde, mola yok, asgari ücrete köleden beter bişey :D

Top Bottom