Neler Yeni

🔥İndirim Palit 4070 ti Süper 32.852 TL İş banka 9 ay vadesiz taksit

Mtalgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tahir ALGAN
Kutu açtım ve kullandım Amazon olsa iade alırdım şüphem yok ama n11 ve normal bir satıcı olunca yüksek ihtimal iade almayacaklar ve taksitle aldığım için pekte sorun olmayacak bakalım nasıl olucak elimde 3080 vardı diye gereksizlikten iade ettim ve fiyatı düşmeside bunu tetikledi
Satıcı düzgün firma. Zaten senden aldıgını hazır sistemle yine satacak.

Palit için garantiye eksa bakıyormuş, ufak bir araştırdım epey şikayet var. Eksayı garanti / servis açısından tecrübe eden oldu mu acaba?

Ayva

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erdem K
Garantiye kaç taksit yapıyor deneyen oldu mu?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Kağan UĞURLU
Eger 5000 serisine kadar 3070ti bana yeter diyorsan 3070ti'da kalabilirsin de bence kesinlikle geçilir. Bunu alırsan 5000 serisini atlamayı garanti etmiş olursun. 2K için mükemmel bir kart 4070ti super, hatta 4K için bile düşünülebilir.
sadece kas gücü değil aynı zamanda vram ve dlss frame generation teknolojisi avantajın da olacak.
Ama en önemlisi bu kartı bir daha bu fiyata büyük ihtimalle asla alamayacak olmanız. Yani fiyatlar dolar bazında msrp'ye yaklaşsa da ülkede dolar fırlayacak ve taksitli alışveriş imkanı da kalkacak gibi görünüyor. O yüzden bir daha böyle bir fırsat göremeyebiliriz.
Acelem yok fakat fiyat çok cazip elimdeki kartı sıfır 15k ya almıştım. Onu 12.5 a satsam bunu 20k ekleyerek alsam pişman olmam sanırım.
5000 serisinde de dlss 3 gibi 4000 serisi kartlarında olmayan bir teknoloji getirirler
mi acaba?

dominik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
timoteo dominik
Belki bende olan modelse sıkıtı vardır. Youtube palite fan noise diye aratınca bir kaç video var altında da epey yorum var benzer sorundan dolayı.

Tavsiyem illa palit alınacaksa gaming oc modeli. Kartlar bire bir aynı tasarım gibi led farkı var. Tahminim Kalite malzemeler aynı, farklı plastik fan koruma vardır.

Buradan alıp deneyen birinde ses konusunda olumlu yorum okursam oc modelini alacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada meraklısı için jetstream furmark testleri
Kart 3. görselde voltaj limitine takılmış görünüyor, anlık mı denk geldi yoksa GPU power sürekli %75'lerde miydi dikkat ettiniz mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
murat
Acelem yok fakat fiyat çok cazip elimdeki kartı sıfır 15k ya almıştım. Onu 12.5 a satsam bunu 20k ekleyerek alsam pişman olmam sanırım.
5000 serisinde de dlss 3 gibi 4000 serisi kartlarında olmayan bir teknoloji getirirler
mi acaba?
Hocam bunu bilmek çok kolay değil ama şöyle düşünelim, son 5 yıla kadar donanımdaki gelişmeler bize kart aldırıyordu şimdiyse AI tarafında yeni gelişmeler geldikçe nvidia donanımdan çok yazılıma yöneldi. Zaten bu yüzden çok sık kart serisi geliyor ve mevcut donanımlarda eskime oluyor. Global olarak düşününce sadece oyun için kullanılıyorsa 3070ti'dayken 4000 serisini atlanabilir. ama bizim ülkemizde ekran kartları bir yatırım aracı gibi. Tüketim ekonomisi insanı ihtiyacı olmasa da ileride daha çok para vermek yerine şimdi almaya itiyor. Dediğim gibi teknik olarak değil ekonomik olarak düşününce bundan daha iyi bir fırsatın geleceğini çok düşünmediğim için ben olsam alırdım.

Mtalgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Tahir ALGAN
Kart 3. görselde voltaj limitine takılmış görünüyor, anlık mı denk geldi yoksa GPU power sürekli %75'lerde miydi dikkat ettiniz mi?
Darboğaz olabilir, işlemci ryzen 5600 takılıydı. Dikkat etmedim açıkcası. Aynı kartı teslim alanlar da paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
İsrafil Bedir
Satıcı düzgün firma. Zaten senden aldıgını hazır sistemle yine satacak.

Palit için garantiye eksa bakıyormuş, ufak bir araştırdım epey şikayet var. Eksayı garanti / servis açısından tecrübe eden oldu mu acaba?
Valla iade alırsen bende yeni fiyattan tekrar alırım limiti artırdım

Nestherr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Berkan Demir
Arkadaşlar 2 gün sonrası güncelleme--- Kart hiçbir testte 63 dereceyi geçmedi oyunlarda ise 59 derece civarı coil wine sesi hiç yok fan sesi duyulmuyor 1200 rpm hızı da geçmedi ısınmadığı için yani sorunsuz kullanıyorum.. Taktıktan sonra 1 kere windows dondu ve res atmak zorunda kaldım karttan mı başka bir şeyden mi bilmiyorum ama denemeye devam

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Batuhan
Arkadaşlar 2 gün sonrası güncelleme--- Kart hiçbir testte 63 dereceyi geçmedi oyunlarda ise 59 derece civarı coil wine sesi hiç yok fan sesi duyulmuyor 1200 rpm hızı da geçmedi ısınmadığı için yani sorunsuz kullanıyorum.. Taktıktan sonra 1 kere windows dondu ve res atmak zorunda kaldım karttan mı başka bir şeyden mi bilmiyorum ama denemeye devam
hocam işlemcimiz anakart vs aynı sadece ekran kartı kaldı fakat beyaz olmadığı için almadım. Sizden update bekjliyorum.

Top Bottom