Neler Yeni

🔥İndirim PNY RTX 4070 Ti Super Verto 34.383, 84 TL

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
Arkadaşlar ürünün 4080 Super modelini kendim kullanıyorum ve oldukça iyi bir soğutmaya sahip olduğunu söyleyebilirim. Rgb falan şart değil ise gayet güzel bir ürün. Benim 4080 super Tam kapasite çalıştığında en fazla 63-66 derece arasında gidip geliyor ve ayrıca bu dereceleri %30 civarı fan hızında görüyor. PNY ülkemizde pek yaygın olmasada Amerikan merkezli bir firma ve sadece ekran kartı değil diğer bilgisayar bileşenlerinide yapan bir firmadır. Demek istediğim güven sorununuz olmasın marka hakkında. Garantiside İstanbul Boğaziçi Garanti bildiğim kadarıyla, yani Corsair markasının garantisiyle aynı. Bu fiyata alınabilecek bir ürün bence, çünkü vadesiz 6 ay taksitle alabiliyorsunuz. Şu anda bu kadar taksit ile bu fiyata 4070 Ti Super satan yer yok bildiğim kadarıyla. Almak isteyenler değerlendirebilir ve bu model hakkında sorusu olanlar bana sorabilir.

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

shaco27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
eyyüb
anca eskiyi al yeniyi götür yapmaları lazımkı (öyle bir şey yok) elimizdekini verip üstüne taksitle alalım gerçekten çok pahalı ekran kartı piyasası sorsan mining bitti çip kırızı bitti.
mining kartların ve 2 ci el garanti bitmiş ürünler bile pahalı dolar amca saolsun dicem bizim ülkenin de bu konuda parmağı var.

sercilong

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
SERCAN UZUN
Gerçekten özellikle nvidia kartlarda satıcılar fena yaslıyor.

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Kaan
7900 xt'den geçesim var şu karta

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
aytaç tan

LVQ10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Kaan
Bu fiyata iyiymiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden 7900xt memnun etmiyor mu ? Hangi modeli var ?
Memnunum da değişiklik zamki ya.
Saf güçte aynilar ama rt ve dlss avantajı var diye istiyorum sadece. Vram dezavantajini göz ardı edebilirim 2k için. Bir de Nvidia kartların sonrasında satışı vs daha kolay oluyor ve piyasası fazla düşmüyor amdye göre.

Kartımın performansından yana hiçbir sorunum yok

Unkown1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
memo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Memnunum da değişiklik zamki ya.
Saf güçte aynilar ama rt ve dlss avantajı var diye istiyorum sadece. Vram dezavantajini göz ardı edebilirim 2k için. Bir de Nvidia kartların sonrasında satışı vs daha kolay oluyor ve piyasası fazla düşmüyor amdye göre.

Kartımın performansından yana hiçbir sorunum yok
Bence şuanlık geçmeyin. Bir sonraki nesilde geçersiniz. Boşuna paranızı savurmayın. Sizin kartınız 2 nesil götürebilecek bir kart. En azından 5000 serisine kadar bekleyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,126
Üyeler
141,941
Son üye
hakan.123proxkraltr
Top Bottom