Neler Yeni

Hobi olarak Custom Keycaps yapıyorum, sizce nasıl olmuş?

mJgueen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cengizhan Özyılmaz
Öncelikle ilk defa foruma konu açıyorum. Yanlışlarım varsa düzenleyip revize edebilirim. Herkese iyi forumlar.

Konumuza gelecek olursak, covidin başladığı günden beri 3d printer'ım var. Hobi olarak kullandığım printer'ım ile bu klavye tuşlarını yaptım boyaması da kendime ait. Uzun süredir kullanıyorum, ilk baskı aldığım klavye tuşlarında kırılmalarım oldu, rage anlarımda oldu genelde bu kırılmalar. Şu an sanırım başardım diye düşünüyorum, 3 aydır düzenli kullanımımda herhangi bir kırılma yaşamadım, bazı durumlarda yine rage attığım oldu ama kırılmayı yaşamadım. (Dipnot: kuru kafa modellerinde vernik olmadığı için bastığım yerlerin boyasında aşınma oldu, boyayıp vernik attığımda boyayı muhafaza edecektir.)

Güzel ya da kötü fark etmez her türlü yorumunuzu önerinizi bekliyorum. güzel yorumlarınız motive, kötü yorumlarınız ise beni ilerlemem açısından daha ileriye iter. Kötü yorum yapmaktan çekinmeyin. Çok sevgiler!
IMG_4233.jpg
IMG_4240.jpg
IMG_4234.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdinc Sent
İlgilendiği Kategoriler
Nintendo
Dostum güzel olmuş ancak bir öneride bulunabilirim. Şahsen tuşların herbiri aynı boyutta olmalı yanı örnegın o sekıllerı bır tus boyutunda bır kap yapıp ıcıne koyup epoksi dokersen normal bır tus gıbı olur ve parlar. Şahsi fikrim ama şekiller güzel

mJgueen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cengizhan Özyılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum güzel olmuş ancak bir öneride bulunabilirim. Şahsen tuşların herbiri aynı boyutta olmalı yanı örnegın o sekıllerı bır tus boyutunda bır kap yapıp ıcıne koyup epoksi dokersen normal bır tus gıbı olur ve parlar. Şahsi fikrim ama şekiller güzel
Teşekkür ederim yorumun için.
Evet bende görmüştüm, böyle yuvarlak bir şekilde çok daha şık duruyorlar. Aslında bir çok kez denemem oldu ama sanırım epoksi benlik bir şey değil başaramadım maalesef. Parlattıysam şeklini tuttaramadım, şekli tuttu parlak olmadı, parlaklık ve şekil tuttu içinde ki model kaydı... Çok fazla farklı hatalar yaşayınca da açıkcası benim tabirimle "açık kasa keycaps" kullanmaya karar verdim.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Shift tuşuna bi resim yapabilirsin yada caps. Gaayet iyi yaptığın tuşlar.
1712883209161.jpeg

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Yeşil olan çok güzel olmuş. Pembe renk ise kurukafaya gitmemiş bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç