Neler Yeni

Neden donanım arşivi forum çok güzel

Qwerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Qwerty
Selam ben yeni üye oldum ve technopattan çıktım çünkü eski hesabımdan sıkıldım ve yeni hesap açmak istedim ama olmadı ve kurallar beni boğmaya başlamıştı ve donanım arşivi foruma kayıt oldum ve çok rahatladım.
Ağır yazım kuralları yok çok rahat insanlar burada robot gibi değiller çok rahat burası donanım arvişi forum çok iyiymiş.

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Selam ben yeni üye oldum ve technopattan çıktım çünkü eski hesabımdan sıkıldım ve yeni hesap açmak istedim ama olmadı ve kurallar beni boğmaya başlamıştı ve donanım arşivi foruma kayıt oldum ve çok rahatladım.
Ağır yazım kuralları yok çok rahat insanlar burada robot gibi değiller çok rahat burası donanım arvişi forum çok iyiymiş.
Hoşgeldiniz hocam

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Ağır yazım kuralları yok çok rahat insanlar burada robot gibi değiller çok rahat burası do nanım arvişi forum çok iyiymiş.
hoş geldin dostum biz bir aileyiz hepimiz biriz misali bir ortam (!) şaka bir yana güzeldir bu forum gereksiz adam yok olsa da sol alttaki rapor et diyorsun 5dk da geri dönüşü oluyor moderatör ekibi sayesinde yazım kuralı vs rezil yazmadıgın sürece yok o yazım kuralı yüzünden benim de tadım kaçtı bir dönem kaçtık oralardan bu yeşil diyarlara geldik

Qwerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Qwerty
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hoş geldin dostum biz bir aileyiz hepimiz biriz misali bir ortam (!) şaka bir yana güzeldir bu forum gereksiz adam yok olsa da sol alttaki rapor et diyorsun 5dk da geri dönüşü oluyor moderatör ekibi sayesinde yazım kuralı vs rezil yazmadıgın sürece yok o yazım kuralı yüzünden benim de tadım kaçtı bir dönem kaçtık oralardan bu yeşil diyarlara geldik
Buraya bayıldım 😄

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
yeşil forumdaki gibi kendini bir şey sanan tipler tüm forumu kaplamamış, yine 3-4 tane var o da dünya hali. Katı kurallar olmaması da 2. nedeni.

Qwerr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Qwerty
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeşil forumdaki gibi kendini bir şey sanan tipler tüm forumu kaplamamış, yine 3-4 tane var o da dünya hali. Katı kurallar olmaması da 2. nedeni.
Kibirliler kendi dedikler doğru sanıyorlar

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Buraya bayıldım 😄
Hoş geldiniz hocam. Burası da fazla yumuşak. Adam site adabı bilmiyor "olm" yazıyor konuya. Sizin gibi üslubu güzel üyeler öbür taraftan gelirse site kalite kazanır. Tamam her kurala karışılmamalı tabii ki ama temel yazım kuralları uygulanmalı bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Tarık Emir
Forumda küçük yaş grupları ezilmiyor ve kimse güç zehirlenmesinde değil.Her türden konu aşırıya kaçırılmadığı sürece tartışılmaya izin veriliyor.Üyeler genel olarak üslüpsal açıdan iyiler.Her türden her meslekten her yaştan insan bulunuyor.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,162
İsim
Ahmet Sevinç
demek moderatörler sana 5dk da bakıyor 🤗 bana min 3 saat 😇
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bence bu forum sohbet forumu olmaya daha layık çünkü bu forumda teknolojik bilgisi olan insan sayısı az ayrıca çok övdüğümüz moderatörlerde pc toplama veya ekipman konuları dışında pek mesaj atmıyorlar onun dışında technopatdan iyi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,081
Üyeler
141,084
Son üye
marionoganator
Top Bottom