Neler Yeni

Çözüldü✓ laptopum boşta fazla ısınıyor. bu normal mi?

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa
hp victus 16 laptopum var. video izlerken ve boştayken fazla ısınıyor. cpu stres testi yaptım ama çıkan sonuçları değerler normal mi? bilmiyorum. yardım ederseniz sevinirim.
Ekran görüntüsü 2024-04-12 204713.png

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım
Boşta kaç derece, ne zaman aldın? Benimki de boşta ısınıyor ama derece önemli.

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boşta kaç derece, ne zaman aldın? Benimki de boşta ısınıyor ama derece önemli.
Hocam kaç derece olduğu hiç hatırlamıyorum ama fan fazla dönüyordu. Laptopu alalı 7 aydan fazla olacak.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım
Hocam kaç derece olduğu hiç hatırlamıyorum ama fan fazla dönüyordu. Laptopu alalı 7 aydan fazla olacak.
Bende hp omen var alalı neredeyse 2 sene olacak termal macun değiştim fanlar yine hızlı çalışıyor. Aslında biz boşta sanıyoruz ama cpu ve ram bir yerde kullanılıyor sorun olduğunu sanmıyorum.

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende hp omen var alalı neredeyse 2 sene olacak termal macun değiştim fanlar yine hızlı çalışıyor. Aslında biz boşta sanıyoruz ama cpu ve ram bir yerde kullanılıyor sorun olduğunu sanmıyorum.
zaman ayırdığınız için teşekkürler. birkaç ay sonra macun değişimi yapmayı düşünüyorum.

Nutrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Eren Ergün
7 ay geçmiş, hem yaz önü rahat rahat pc çalışsın istiyorsan hem genel temizlik hemde macun değişimi iyi olacaktır.

Değerlerde minimum yani tahminen teste başlarken 55 derece başlamış, boşta olduğunu varsayarsam normal. Ama testte ortalama 82 derece görmesi bi tık fazla geldi, aciliyeti yok normale yakın. Dediğim gibi yaz önü değiştirirseniz diğer bahara kadar rahat rahat götürür.

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa
7 ay geçmiş, hem yaz önü rahat rahat pc çalışsın istiyorsan hem genel temizlik hemde macun değişimi iyi olacaktır.

Değerlerde minimum yani tahminen teste başlarken 55 derece başlamış, boşta olduğunu varsayarsam normal. Ama testte ortalama 82 derece görmesi bi tık fazla geldi, aciliyeti yok normale yakın. Dediğim gibi yaz önü değiştirirseniz diğer bahara kadar rahat rahat götürür.
önerinizi dikkate alacam. duruma göre yapacağım. zaman ayırdığınız için teşekkürler.

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Burak Berkiten
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,650