Neler Yeni

Bilgisayarda Windows 11 Yükledikten sonra ekran gelmiyor

yunus_emr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yunus
Kardeşime eski parçalarımdan bir bilgisayar topladım apu bir sistem bu sisteme usb ile windows 11 yükledim yükledikten sonra windows ekranına ulaştım saat geç olduğu için kapattım sonrasında tekrar sistemi açtığımda anakart markası ekranda yazılıyor yükleme ekranı geliyor ve sonrasında ekrana no signal yazısı geliyor biosa giriş yapabiliyorum

Öncelikle şunları belirteyim anakartım b450 s2h v2 bios sürümü f60h
Biosu varsayılan ayarlara geri getirim bir daha format attım ama ekran yine alamadım ne yapmam gerekiyor

Qwerret

80+
Ama Windows kurduğunuzda problem olmuyor değilmi?

yunus_emr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama Windows kurduğunuzda problem olmuyor değilmi?
Şöyle windows u sorunsuz şekilde kurdum sistem çalıştı usb ui çıkarttım ve sistemi yeniden açtığımda yuvarlak dönmüyor ve sonrasında sinyal yok diyor

Qwerret

80+
Şöyle windows u sorunsuz şekilde kurdum sistem çalıştı usb ui çıkarttım ve sistemi yeniden açtığımda yuvarlak dönmüyor ve sonrasında sinyal yok diyor
Ekrana görüntü gitmiyor driverlerde problem var ekran driverlerini silip açılıyormu bakarmısınız?

CioTr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cihan
Kardeşime eski parçalarımdan bir bilgisayar topladım apu bir sistem bu sisteme usb ile windows 11 yükledim yükledikten sonra windows ekranına ulaştım saat geç olduğu için kapattım sonrasında tekrar sistemi açtığımda anakart markası ekranda yazılıyor yükleme ekranı geliyor ve sonrasında ekrana no signal yazısı geliyor biosa giriş yapabiliyorum

Öncelikle şunları belirteyim anakartım b450 s2h v2 bios sürümü f60h
Biosu varsayılan ayarlara geri getirim bir daha format attım ama ekran yine alamadım ne yapmam gerekiyor
onboard hdmi, dp çıkışınsın varsa anakart çıkışlarından ekran almayı denermisin. !
windows 11 de ben siyah ekranı yaşıyorum güncellme silince dp den ekran alıyorum .

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Alper GÖK
Eğer format sonrasında USB belleğin takılı ise bilgisayarında çıkartıp öyle dener misin aynı sorunla bende karşılaşıyordum da USB hatası vardı bende.

yunus_emr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yunus
onboard hdmi, dp çıkışınsın varsa anakart çıkışlarından ekran almayı denermisin. !
windows 11 de ben siyah ekranı yaşıyorum güncellme silince dp den ekran alıyorum .
Zaten sistem apu anakarttan ektan alıyırum kabloda bir sorun yok çünkü az önce kandi bilgisayarımdan söktüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer format sonrasında USB belleğin takılı ise bilgisayarında çıkartıp öyle dener misin aynı sorunla bende karşılaşıyordum da USB hatası vardı bende.
Hayır takılı değildi usb sonrası ekran geldikten sonra direk çıkarttım tekrar açınca ekran gelmedi artık yüklenen windowstan şüpheleniyorum kendi sistemimdeki diski takapı deneyeceğim şimdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni bir güncelleme sisteme kendi sismtemimdeki bir disli taktım ve ektanı aldım windows açılmıştı fakat 3-4 saniye sonra tekrardan aynı sorun yani no signal hatası aldım bu ne böyle ya

Son düzenleme:

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Alper GÖK
Tekrar format atmayı denediniz mi ?

Top Bottom