Neler Yeni

Yardım Msı Anakart Pişmanlıktır. Delirtti

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Örnek
images.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet ikisi birleşik zaten
Birleşik olmaması lazım, örnek fotoğraf bıraktım, ayağı ilk başta yuvaya sıkın, sonra vidayı ayağa sıkacaksınız

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arda doğan
Biliyorum ustam En Başındanda İkisi Birdir Diye Dokunmak İstemedim Şimdi Sinirler Tepeye Geldiya Penseyle Tuttum Alt Yükseltici Yuvarı Tornavida İlede Vidayı Döndürdüm Ayırdım Bir Değillermiş Şimdi İlk Alt Yükselticiyi Takıcam Ardından M.2'yi Oturtucam Bakalım Olucak'mı Kesin Olur Gibi

Örnek
Alıntıyı görüntüle

Birleşik olmaması lazım, örnek fotoğraf bıraktım, ayağı ilk başta yuvaya sıkın, sonra vidayı ayağa sıkacaksınız
Oldu Fakat Bu Sefer M.2 Altdaki Sogutucuya Yüksek Attı Termal Ped İle Temas Etmiyor

onurerer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Onur ERER
İlgilendiği Kategoriler
2. El, bilgisayar, donanım, indirim
Önce o vidayı yerine sabiyle sonra sonra plastik tırnakla ssd yi sabitlersin

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Biliyorum ustam En Başındanda İkisi Birdir Diye Dokunmak İstemedim Şimdi Sinirler Tepeye Geldiya Penseyle Tuttum Alt Yükseltici Yuvarı Tornavida İlede Vidayı Döndürdüm Ayırdım Bir Değillermiş Şimdi İlk Alt Yükselticiyi Takıcam Ardından M.2'yi Oturtucam Bakalım Olucak'mı Kesin Olur Gibi

Oldu Fakat Bu Sefer M.2 Altdaki Sogutucuya Yüksek Attı Termal Ped İle Temas Etmiyor
Hocamın dediği klavuzu incelemenizi öneririm, Sayfa 30'dan başlıyor. Zaten sizde anakartın kutusunda kitapçık vardır, oradan destek alabilirsiniz

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Arda doğan
Top Bottom