Neler Yeni

Yardım Msı Anakart Pişmanlıktır. Delirtti

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
Msı Pro X670-P Aldım Sabahtan Beri Bi M.2 Tutturamadım Her Yönlü Deniyorum Vermişler Ucuna Sk Kadar Bi Vida Her Tornavida Ölçüsünü Denedim Yuvaya Oturmuyor Pinlerin Dizaynı Ayrı Bi Saçma Adam Akıllı Bir Kitapçık Dahi Yok Asus Alsaydım Keşke Kalitesi Bir Başka Cidden Msı B450 Kullandım Am4'de Yaşamadığım Sorunu Am5 Anakartları da Yaşıyorum Kafayı Yedirtiyor 5 Saatir Kasayı Toplamaya Uğraşıyorum

Aykut D.

80+ Gold
Msı Pro X670-P Aldım Sabahtan Beri Bi M.2 Tutturamadım Her Yönlü Deniyorum Vermişler Ucuna Sk Kadar Bi Vida Her Tornavida Ölçüsünü Denedim Yuvaya Oturmuyor Pinlerin Dizaynı Ayrı Bi Saçma Adam Akıllı Bir Kitapçık Dahi Yok Asus Alsaydım Keşke Kalitesi Bir Başka Cidden Msı B450 Kullandım Am4'de Yaşamadığım Sorunu Am5 Anakartları da Yaşıyorum Kafayı Yedirtiyor 5 Saatir Kasayı Toplamaya Uğraşıyorum
Konu pek msı ile alakalı gibi gelmedi bana :d .

Son düzenleme:

Flenz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Hamit Dabakoğlu
soyledıgın anakart dandık bı x670 anakart msı olup olmamsıyla ılgısı yok bende msı b650 gamıng plus var gayet iyi

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konunun pek msı ile alakalı gibi gelmedi bana :d .
Msı İle Alakalı Ne Adam Akıllı Bir Kılavuzları Var Nede Adam Akıllı Bir Vida Seçimleri Var Asus Veya Gigabyte'da M.2 Tutturmak İçin Vidalar Hafif Bi Geniş Başlı Tornavidaya Tam Oturuyor Bundaki Değil Yuva Derinliği Asus Ve Gigabyte'da Direk İki Katı Kadar Ve Kapalı Değil Bunda Kapalı Sonra Rgb-Argb Pinleri İnce Tutmuyor Kablo Adam Akıllı
Mesaj otomatik birleştirildi:

soyledıgın anakart dandık bı x670 anakart msı olup olmamsıyla ılgısı yok bende msı b650 gamıng plus var gayet iyi
O Halde Msı Bu Modellerde Bozmuş Ben Msı B450 Ve B550'de Kullandım Sorun Yoktu Msı B650-s Kullandım Ondada Sorun Yoktu Bu İnsanı Bıktırıyor

Aykut D.

80+ Gold
Msı İle Alakalı Ne Adam Akıllı Bir Kılavuzları Var Nede Adam Akıllı Bir Vida Seçimleri Var Asus Veya Gigabyte'da M.2 Tutturmak İçin Vidalar Hafif Bi Geniş Başlı Tornavidaya Tam Oturuyor Bundaki Değil Yuva Derinliği Asus Ve Gigabyte'da Direk İki Katı Kadar Ve Kapalı Değil Bunda Kapalı Sonra Rgb-Argb Pinleri İnce Tutmuyor Kablo Adam Akıllı

O Halde Msı Bu Modellerde Bozmuş Ben Msı B450 Ve B550'de Kullandım Sorun Yoktu Msı B650-s Kullandım Ondada Sorun Yoktu Bu İnsanı Bıktırıyor
Geçmiş olsun dostum ama biraz incele bulmaca değildir elbet bir m2 slotuna montaj çokta zorlamaması gerek .

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
Geçmiş olsun dostum ama biraz incele bulmaca değildir elbet bir m2 slotuna montaj çokta zorlamaması gerek .
Bende Anlamadım İşte Onu M.2 Bu Ne Kadar Uğraştırabilir'ki Dedim 2 Saatir Olmuyor Peder Geldi Bi Deniyim Dedi Oda Sinir Olup Gitti

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,750
İsim
ege erdem demirelli
Hocam Gold H.O.

M2 girisi ve ssd nin fotografını atar mısınız

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
Hocam Gold H.O.

M2 girisi ve ssd nin fotografını atar mısınız
Olur m.2 samsung 970 Evo plus 1tb modeli vidanın son diş m.2'ye kalın geliyor olmuyor kademe kademe m.2 vida yuvasına kalın basınca hafif boş kalıyor oda vidanın anakart üzerindeki yuvaya oturmasına izin vermiyor

Ekler

• IMG_20240413_162225_174.jpg
    IMG_20240413_162225_174.jpg
    3.2 MB · Hit: 22
  • IMG_20240413_162232_250.jpg
    IMG_20240413_162232_250.jpg
    2 MB · Hit: 22

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Anonim Ankh
Fotoğraf atar mısın? Farklı şekillerde M.2 sabitleme şekilleri var ama hepsi de o kodar zor değil.

Olur m.2 samsung 970 Evo plus 1tb modeli vidanın son diş m.2'ye kalın geliyor olmuyor kademe kademe m.2 vida yuvasına kalın basınca hafif boş kalıyor oda vidanın anakart üzerindeki yuvaya oturmasına izin vermiyor
Biri yükseltici ayak olması lazım, ilk onu elinizle takın, sonra M.2 SSD'yi aşağı bastırıp vidayla sabitleyin.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Arda doğan
Fotoğraf atar mısın? Farklı şekillerde M.2 sabitleme şekilleri var ama hepsi de o kodar zor değil.

Biri yükseltici ayak olması lazım, ilk onu elinizle takın, sonra M.2 SSD'yi aşağı bastırıp vidayla sabitleyin.
Bastırıyorum vida giriyor yuvada boşa dönüyor m.2 çekiyorum döndürüyorum vida oturuyor

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Anonim Ankh
Tornavidanın ucundaki sadece vidaymış gibi durmuyor, 2 parça sanki, biri yükseltici ayağı, diğeri içindeki vida

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,956
Üyeler
141,775
Son üye
Lonemidas
Top Bottom