Neler Yeni

Fazla doz insülin ne yapar???

maxpact

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kaan
Seker hastasıyım. Insulin kullanıyorum. Eğer fazla doz insulin yaparsam ne olur?
Üniversite sınavını kazanamassam insulinle intihar etmeyi düşünüyorum. Çünkü benim diğerleri gibi sinava 2.kez girme şansım yok

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
yks hayatının dönüm noktası falan değil zaten ilk 100 bin içinw giremediysen büyük ihtimalle aagari ücretle veya biraz daha üstü bi çalışan olacaksın eğer kazanamazsan adam akıllı al karşına anneni babanı de ben sanayide çalışmak istiyorum çünkü yks olmadan bi gelirin olmadan en iyi sanayiden başlangıç yaparsın orda biraz hırpalanırsın ama bi 5 yıla toparlarsın ondan sonra ister usta ol ister baika fikirlere atıl ama bu 5 yılda paranı da bolca birikter öyle intihar falam da düşünme azıcık hayatınızın değerini bilin

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,919
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Seker hastasıyım. Insulin kullanıyorum. Eğer fazla doz insulin yaparsam ne olur?
Üniversite sınavını kazanamassam insulinle intihar etmeyi düşünüyorum. Çünkü benim diğerleri gibi sinava 2.kez girme şansım yok
Kanka istediğin üniversiteye gidememek hayatın bittiği anlamına gelmiyor insan ortalama 60 yıl yaşasa 40 daha var böyle düşüncelere düşme bende 2. Yıla kalamayabilirim bundan inanılmaz korkuyorum ama ölüm kalım meselesi değil hayat devam ediyor.

maxpact

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yks hayatının dönüm noktası falan değil zaten ilk 100 bin içinw giremediysen büyük ihtimalle aagari ücretle veya biraz daha üstü bi çalışan olacaksın eğer kazanamazsan adam akıllı al karşına anneni babanı de ben sanayide çalışmak istiyorum çünkü yks olmadan bi gelirin olmadan en iyi sanayiden başlangıç yaparsın orda biraz hırpalanırsın ama bi 5 yıla toparlarsın ondan sonra ister usta ol ister baika fikirlere atıl ama bu 5 yılda paranı da bolca birikter öyle intihar falam da düşünme azıcık hayatınızın değerini bilin
benim hayatım farklı burada anlatamacagım seyler var.

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre
Yaşamak isteyen insan her türlü yolunu bulur olsa olsa hayatında en fazla ne olabilir seni intihar ettirecek yanlış anlama seni küçümsemiyorum fakat gerçekten istersen bi şekilde ayakta durursun evden kaçarsın edersin

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Kankacım , güzel kardeşim böyle şeyleri düşünme intihar edercesine dersini çalış lütfen ilk 100bin yaptın mı hemşirelik gibi bölümlere yönel ya da 2 yıllık tıbbı sekreterlik bölümlerini açıktan oku 2 yılda güzel paranı biriktir kpss çalış. Atanınca güzel bir para alıyorsun hayatına bak böyle düşünme lütfen

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
662
İsim
Berat fatih
ÜNİ BİTİRDİKTEN SONRA 18bin TL asgeri ücretli çalıcaksın aşkım benım bebegim yani pek bi farkı yok ha dersen ben oxford istıyorum o zaman burda duracagına çalış benim oxford bi amacım yok. bilime katkı saglamıycam ya da uzaya kendime fayda saglaycaıp sonra bu dunyada zikri çekip gidicem

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,003
İsim
Taha Efe
Kanka istediğin üniversiteye gidememek hayatın bittiği anlamına gelmiyor insan ortalama 60 yıl yaşasa 40 daha var böyle düşüncelere düşme bende 2. Yıla kalamayabilirim bundan inanılmaz korkuyorum ama ölüm kalım meselesi değil hayat devam ediyor.
Bende kaldım Hatta bizim Lisedeki okul müdürü dahi kalmış cokta korkmayın Eksiklerinizin üzerine iyicene yürüyün devam edin

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu son değil .
Bakın üniversite konusunda sizi kariyer odaklı hazırlayan bir kurum değil gene siz çabalayacaksınız sonunda.
Ancak okuyup asgari ücret meselesi ise o tamami ile siz ne yapıp ettiğinizle ilgili eğer siz sanayide çalışsa uçacak çocuğa 4 yıl teorik ağır bir matematik verirseniz soğur ve sevmediğinden dolayı da o bölümle ilgili bir şey yapmaz.
Üniversite bir hedefiniz varsa okunur yoksa okunmaz çünkü o teorik bilgilerin değerli olmasının tek şartı sizin bir amaçta onları kullanmanızdır.
Bakın artık 2 yıllıklar çok önemli bir yere geldi mesela.
Piyasada teknisyen yok mesela.
Mühendis var teknisyen yok.
Bu halkın inşaatçıya da şöföre de çırağa ve ustaya da ihtiyacı var
Ülkecenek yıllarca o sanayide çalışmak istemiyorsan oku dendi de kimse demedi o adamın ne kadar kazandığını .
Artık göstermeyin o bu şu bunu yapıyor sen yapma diye.
Sıva çekmeyi sevebilirsiniz gidin duvar sıvası yapın emin olun daha mutlu olursunuz ve sevdiğiniz bir iş olduğundan kendinizi o alanda geliştirip iyi kazançlar elde edebilirsiniz.
He kazanç hep iyi de olamaz yeri gelecek bedava yeri gelecek asgari yeri gelecek yüksek maaşları göreceksiniz bunun garantisi hiçbir yerde yok malesef.
Lütfen ama lütfen bu bir son değil yapmayın etmeyin .

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Berke
Adminler bu çocuğun ip adresinden çocuğun adresine ailesine ulaşsın bilgi versinler ailesine. Yazıktır lütfen bir can gittimi geri gelmiyor belki birini kurtarmaya katkıda bulunuruz

Top Bottom