Neler Yeni

Xiaomi Note 11 Pro+ 9599 TL

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
atif kekç
taksit yokmu ben mi göremedim?

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,950
İsim
İsim İSİMOĞLU
Fiyatına göre çok artısı var. İşlemci dimensty 1080 e falan eşit. Baya güçlü sayılabilecek bir cihaz fiyatına göre. 120W şarj da çok iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

note 10 pro daha iyi ama
Bu cihaz içinden geçer Note 10 Pro nün neye dayanarak dedin bunu?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,429
İsim
uwu
Kardeşime var çok güzel cihaz 120w ve 67w la çok hızlı şarj oluyor kamera ortalama bu fiyat için yeterli alanlara h.o

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ne anlamda berbat hocam ?
İphone kamerasıyla kıyaslayınca evet öyledir ama şimdi sipariş ettim aydınlatır mısınız ?

Hocam Note 10 Pro'nun fiyatından haberiniz var mı ?
Kamera herbiden berbat. Çok bir beklenti yoksa iş görür ama kameram iyi olacak beklentisi varsa üzer. 108mp değil de 8mp kamera gibi netliği var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tomi makinen
her türlü alınır. 8/256 modelini kullanıyorum.2. telefon olarak yine sipariş verdim.sadece 120w şarj bile yeter almak için. boşken ortalama 17-18 daikada tamamen doluyor. oyun performansını bilmem.ben arama ve internet harici kullanmıyorum. bugüne kadar telefon kullanmamışım dedim hızlı şarj olayını görünce.

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Berke Yıldız
her türlü alınır. 8/256 modelini kullanıyorum.2. telefon olarak yine sipariş verdim.sadece 120w şarj bile yeter almak için. boşken ortalama 17-18 daikada tamamen doluyor. oyun performansını bilmem.ben arama ve internet harici kullanmıyorum. bugüne kadar telefon kullanmamışım dedim hızlı şarj olayını görünce.
Hocam kamera performansı nasıl kamerası benim için önemli tatmin ediyor mu ve şarj ne kadar gidiyor 1 günü kurtarıyor mu oyun falan oynamıyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,023
İsim
Diyarhan
Fiyat çok iyi almam ama kaçak poco x6 daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tomi makinen
Hocam kamera performansı nasıl kamerası benim için önemli tatmin ediyor mu ve şarj ne kadar gidiyor 1 günü kurtarıyor mu oyun falan oynamıyorum ?
kamerası gündüz çekimi iyi. 108 mp ana kamera benim için yeterli oluyor. odaklama biraz yavaş. deklanşöre basıyorum 1-2 saniye sonra çekiyor zoom açıkken. ois eis vs. titreşim önleme yok. bi iphone keskinliği olmaz bunda. leica lensli xiaomi modelleri zaten 40k dan başlıyor. fiyatının hakkını fazlasıyla verir.birde yanına hafıza kartı alırsan tadından yenmez. veya direkt 256 gb olanı da alabilirsin

şarjı yoğun kullanımda 1 günü çıkarmıyor. 4500 mah pili var. ama hızlı şarj olunca takılmıyorum o konuya. evet hızlı bitiyor ama daha hızlı da doluyor.

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Berke Yıldız
kamerası gündüz çekimi iyi. 108 mp ana kamera benim için yeterli oluyor. odaklama biraz yavaş. deklanşöre basıyorum 1-2 saniye sonra çekiyor zoom açıkken. ois eis vs. titreşim önleme yok. bi iphone keskinliği olmaz bunda. leica lensli xiaomi modelleri zaten 40k dan başlıyor. fiyatının hakkını fazlasıyla verir.birde yanına hafıza kartı alırsan tadından yenmez. veya direkt 256 gb olanı da alabilirsin

şarjı yoğun kullanımda 1 günü çıkarmıyor. 4500 mah pili var. ama hızlı şarj olunca takılmıyorum o konuya. evet hızlı bitiyor ama daha hızlı da doluyor.
Hocam ne açıdan hızlı bitiyor ortalama tiktok Instagram gibi uygulamalarda kaç saat ekran süresi verir tahmini bir şey söyleme ihtimaliniz var mı ?

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Babama gider mi acaba bu bütçelerde bakıyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
tomi makinen
Hocam ne açıdan hızlı bitiyor ortalama tiktok Instagram gibi uygulamalarda kaç saat ekran süresi verir tahmini bir şey söyleme ihtimaliniz var mı ?
üstad yoğun video izlerim genelde. ikindi gibi 4-5 gibi şarjı bitiyor. bir bardak çay içiyorum o arada yarısı tekrar dolmuş oluyor. hızlı şarj gerçekten efsane. 67w dedikleri telefonlar 40-45 dakikada doluyur .bu 17-18 dakikada tamamen doluyor. eski samsung telefonum 2 saate yakın sürüyordu dolması

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Yiğit
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,287