Neler Yeni

Hamachi ile crakli oyunları online oynama.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Pahalı olduğundan ve bazı sorunlardan dolayı oyunları crack indiriyorum. Ama bazı oyunlar online. Hamachi ile arkadaşımla bağlantı kurup oynayabilirmiyiz. Örnek Ranch Simulator

LastFreak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Can Ergün
Epic games'te baktınız mı. Ranch 40 TL gözüküyor bende. Hamachi ile uğraştığınıza değmez gibi.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
Hamachi de yıllarca takıldım. Sonradan RadminVPN kullanıyordum. Hesap vs istemiyor direkt oyun oynayabiliyorsun Localden. Öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Aslında Hamachiye gerek yok, o işler öncedendi. Artık çoğu korsan oyunu Steam/Epic Games üzerinden oynayabiliyorsun arkadaşlarınla beraber. Bunlara Dying Light, Dead Island, The Forest serisi gibi oyunlarda dahil.

Game3rb adresinden indirebilirsin, ben uzun süredir bazı oyunlar için burayı kullanıyorum ve arkadaşlarıma da kullandırttım. Oyunlarda herhangi bir virüse rastlamadım, virüs programları hiç virüs olarak algılamadı ve hiç bir sorun yaşamadım ancak asla bu konu hakkında garanti veremem.

Neyi nasıl yapacağın sitenin aşağısında yazıyor zaten, çok az bir ingilizce bile bilsen halledersin.

NOT: Oyunların sürümü eski olabilir, yapacak bir şey yok.

Son düzenleme:

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Aslında Hamachiye gerek yok, o işler öncedendi. Artık çoğu korsan oyunu Steam/Epic Games üzerinden oynayabiliyorsun arkadaşlarınla beraber. Bunlara Dying Light, Dead Island, The Forest serisi gibi oyunlarda dahil.

Game3rb adresinden indirebilirsin, ben uzun süredir bazı oyunlar için burayı kullanıyorum ve arkadaşlarıma da kullandırttım. Oyunlarda herhangi bir virüse rastlamadım, virüs programları hiç virüs olarak algılamadı ve hiç bir sorun yaşamadım ancak asla bu konu hakkında garanti veremem.

Neyi nasıl yapacağın sitenin aşağısında yazıyor zaten, çok az bir ingilizce bile bilsen halledersin.

Ben indirmiştim bidamı indirmek gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Dogancan

Virüslü diyebilirim , etik olmayan davranışlar sergiliyor . Doğru dürüst indirme siteleri için bana yazın. Emin ol senden kat ve kat daha fazlasını biliyorum .

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ares Blackrosa
😈😈😈😈
Tamam bu iyiydi yarın yaz anlatırım sana olayları.
Şimdi yazıp anlatsana hocam uzatmak yerine :D Ben tecrübelerimi paylaştım, uzun süre kullandım/kullandık herhangi bir virüs uyarısı almadım/almadık. Herhangi bir verimizin çalındığını da sanmıyorum hiç bir şüpheli giriş yapılmaya çalışılmadı hesaplarımıza ya da kart bilgilerimiz vs. hiç bir yerde kullanılmadı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,458
Üyeler
141,297
Son üye
Xaont
Top Bottom