Neler Yeni

3.500 TL Bütçe Claw Grip Mouse Önerisi

Furuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
Bütçe
3500
Merhaba arkadaşlar, claw grip tutuyorum mousu. VXE R1 Pro Max almayı düşünüyorum. Bu model yerine önerebileceğiniz daha F/P mouse var mıdır? Pulsar X2h medium, Razer viper v2 Pro ve MX800 Ultra'da değerlendirdiklerim arasında. Hangisini önerirsiniz veya daha iyiysi var mıdır? Teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Doğukan Çelikçi
VXE R1 Pro öneririm bence kesinlikle şaşma. Ayrıca WRAITH ' den Grip Tape v2 almayı da kesinlikle unutma.

avci18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
VGN Dragonfly F1 Pro'ya da bakabilirsin kaliteli bir mouse zaten VXE VGN'nin alt markası iki markayı da değerlendirebilirsin. (Stok bulursan)

Furuns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
VXE R1 Pro öneririm bence kesinlikle şaşma. Ayrıca WRAITH ' den Grip Tape v2 almayı da kesinlikle unutma.
Hocam Razer Viper v2 Pro 3.500 lira, fiyatı görmezden gelirsek VXE R1 pro max’e karşı farkı var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

VGN Dragonfly F1 Pro'ya da bakabilirsin kaliteli bir mouse zaten VXE VGN'nin alt markası iki markayı da değerlendirebilirsin. (Stok bulursan)
Claw Grip mouse kullanan biri olduğum için R1 Pro Max almayı düşünüyorum, F1 Pro Max ile arasında kalite farkı var mı? Claw Grip’e uygun mudur?

avci18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes
F1 Pro bütün tutuşlar için uygun bir mousedır logitech superlight x a en yakın mouselardandır R1 Pro ile arasında çok bir kalite farkı olduğunu sanmıyorum

Top Bottom