Neler Yeni

WHATSAPP BAŞKA NUMARADAN MESAJ

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Murat bulut
MERHABA ARKADAŞLAR WHATSAPP DAN MESAJ GELDİ MESAJI YOLLAYAN KİŞİ ENDONEZYA DAN ATIYOR MERHABA DİYE TÜRKÇE MESAJ YOLLAMIŞ BENİM NUMARAMI NEREDEN BULMUŞ BU KONUDA BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Furkan
MERHABA ARKADAŞLAR WHATSAPP DAN MESAJ GELDİ MESAJI YOLLAYAN KİŞİ ENDONEZYA DAN ATIYOR MERHABA DİYE TÜRKÇE MESAJ YOLLAMIŞ BENİM NUMARAMI NEREDEN BULMUŞ BU KONUDA BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
tahminimce size 1.2 görev yaptırıp para veren botlardan biri

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Özellikle senin numaranı aramamış ki. Engelleyin gitsin.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
datalardan bulmuştur arada banada geliyor bazı firmalar dataları toplu satıyor veya ele geçiriliyor derken numaralar kişisel bilgiler ortalıkta çorba oluyor

Hanaz

80+ Silver
Uygulamalar satıyor numaraları normal veya 212 li bir numara aramıştır sizde açmıssınızdır ordan hat açık deyip mesaj atıyorlar

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Mete C. E.
gitti böbrek bu ara yediğine içtiğine dikkat et elin endonezyalısına rezil etme ülkeyi.

oEnesQlf

80+ Silver
Engelle geç herkese mesaj yazıyor onlar

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Furkan
bir kaç görev yaptırıyorlar, güven sağlamak için söyledikleri miktarı veriyorlar, bir süre sonra görevlere devam edebilmeniz için para talep ediyorlar.
yani sizden para istenilene kadar görevleri yapıp, parayı alıp engeli basabilirsiniz ytd

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Murat bulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulamalar satıyor numaraları normal veya 212 li bir numara aramıştır sizde açmıssınızdır ordan hat açık deyip mesaj atıyorlar
knk numaramı nereden bulmuştur bir şey olurmu direk engelledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

datalardan bulmuştur arada banada geliyor bazı firmalar dataları toplu satıyor veya ele geçiriliyor derken numaralar kişisel bilgiler ortalıkta çorba oluyor
Knk Bir sorun olur mu youtube Takipci Hilesi yapmıştım youtube hesabımı verdim kullanmadığım telefon numarası ekli değildi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bu aralar çok fazla böyle yabancı numaralar WP üzerinden ulaşıyor, bana ve çevremede çok geldi. e hayrı alamet bişey beklememen lazım, engelle takma geç.

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Murat bulut
Bu aralar çok fazla böyle yabancı numaralar WP üzerinden ulaşıyor, bana ve çevremede çok geldi. e hayrı alamet bişey beklememen lazım, engelle takma geç.
Knk İlk defa başıma geldi böyle bir olay şaşırdım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Numaranı bulmak kolay dostum, numara dahil çoğu bilgimiz internet ortamında gezer. O kadar siteye uygulamaya vs. kayıt olmak bilgileri girmek, bunlar satılıp paraya dönebiliyor yani :D.

Knk İlk defa başıma geldi böyle bir olay şaşırdım

Hepsi fake numara, bi ara WP+ dönemi bizde alabiliyorduk +49 lu 44 lü 282 li numaralar.

Hanaz

80+ Silver
knk numaramı nereden bulmuştur bir şey olurmu direk engelledim

Knk Bir sorun olur mu youtube Takipci Hilesi yapmıştım youtube hesabımı verdim kullanmadığım telefon numarası ekli değildi
Korkulacak bisi yok herkese geliyor

Top Bottom