Neler Yeni

işlemci sıcaklığı boşta çok yüksek

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Gülhan
merhaba amd ryzen 5 5500 işlemcim boşta 50 derece oluyor bu bi sıkıntı yaratır mi açmadım daha içini kasasının açmam gerekiyor mu işlemciye bakmak için

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Mehmet Aslan
merhaba amd ryzen 5 5500 işlemcim boşta 50 derece oluyor bu bi sıkıntı yaratır mi açmadım daha içini kasasının açmam gerekiyor mu işlemciye bakmak için
yükte kaç derece ve kasa modelin nedir ?

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
ilk olarak şunları söyleyin stok soğutucumu yükte kaç derece oluyor kaç yıllık sistem en son ne zaman bakım yaptınız hepsini cevaplayın yardımcı olurum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Gülhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk olarak şunları söyleyin stok soğutucumu yükte kaç derece oluyor kaç yıllık sistem en son ne zaman bakım yaptınız hepsini cevaplayın yardımcı olurum
daha dün aldım oyunlarda bilmiyorum kardesim baktı oyun bile indirmedi

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
hazır sistem aldık onlar montajladi acaba termal macun mu yok icinde
vardır termal macun hangi siteden aldınız bide eğer sorun olmicaksa prime 95 testini deneyin bi yandanda sıcaklıklara bakın kısaca şöyle diyim 75 e kadar normal sayılır stok fan ile 75-80 fazla ısınıyordur 80ve üstü kesin bişi vardır sistemde

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Gülhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vardır termal macun hangi siteden aldınız bide eğer sorun olmicaksa prime 95 testini deneyin bi yandanda sıcaklıklara bakın kısaca şöyle diyim 75 e kadar normal sayılır stok fan ile 75-80 fazla ısınıyordur 80ve üstü kesin bişi vardır sistemde
gaming gen trden 4060li sistem aldım benim laptop 50 derece oluyor sorun etmiyorum fakat o kadar sistem boşta 50 derece olunca biraz üzdü ekran kartı boşta işlemciden düşük 32 derece

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
gaming gen trden 4060li sistem aldım benim laptop 50 derece oluyor sorun etmiyorum fakat o kadar sistem boşta 50 derece olunca biraz üzdü ekran kartı boşta işlemciden düşük 32 derece
tamam anladım işlemcinizin boştaki sıcaklığı normal gibi gamin geninde hata yapacağını düşünmüyorum dediğim gibi prime 95 gibi bi test ile test etme şansınız varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasin Gülhan
tamam anladım işlemcinizin boştaki sıcaklığı normal gibi gamin geninde hata yapacağını düşünmüyorum dediğim gibi prime 95 gibi bi test ile test etme şansınız varmı
hayır kardesim pek bilgili değil normal mi bilmiyorum cs girince 300 fps almış o yönden sıkıntı yok gibi ama baktım boşta 45 falan ideal diyor bakalım ben eve gidince test ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

yükte kaç derece ve kasa modelin nedir ?
kanka gaming gen trden aldık 4060 li bi sistem yükte test etmedim ekran kartı boşta 32 fakat işlemci 50

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Mehmet Aslan
hayır kardesim pek bilgili değil normal mi bilmiyorum cs girince 300 fps almış o yönden sıkıntı yok gibi ama baktım boşta 45 falan ideal diyor bakalım ben eve gidince test ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka gaming gen trden aldık 4060 li bi sistem yükte test etmedim ekran kartı boşta 32 fakat işlemci 50
50 derece kabul edilebilir bir sıcaklık. Asıl önemli olan yükte kaç derece olduğu testini yap at buraya sonra.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Yiğit
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,176