Neler Yeni

Öneri Anker r50i 1000 TL ye aldım sizce doğru mu yaptım?

Arda21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
İyi akşamlad arkadaşlar sabah sipariş verdim 1000 TL ye anker r50i baya övülüyordu ses performansı olarak da o fiyat bandında iyi mi yaptım veya daha iyisi var mıdır ona göre siparişi iptal mi etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Mehmet Aslan
İyi akşamlad arkadaşlar sabah sipariş verdim 1000 TL ye anker r50i baya övülüyordu ses performansı olarak da o fiyat bandında iyi mi yaptım veya daha iyisi var mıdır ona göre siparişi iptal mi etmeliyim yardımcı olursanız sevinirim
kulaklık güzel. Ama fiyatı baya artmış bir kaç ay önce 500 lerde falandı

Hanaz

80+ Silver
Kanka 15 tatilde aldım 1 kere şarja sokmadım banamısın demiyor

Hepsi buradadan 624 e almıştım

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Hayırlı olsun güle güle kullan.
Bende aynı kulaklığı kullanıyorum ses kalitesi aşırı iyi.
Kulaktan düşmüyor.
Dışarıya ses vermiyor ve dışarıdan da ses almıyor.
Mikrofonu da çok kaliteli.
Şarjı da iyi gidiyor.
Benim gözümde tek eksisi mikrofonda gürültü engelleme yok diye biliyorum. Rüzgar sesleri falan bazen sesi boğuk gönderiyor ya da direk hışırtılar gidiyor.

Arda21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun güle güle kullan.
Bende aynı kulaklığı kullanıyorum ses kalitesi aşırı iyi.
Kulaktan düşmüyor.
Dışarıya ses vermiyor ve dışarıdan da ses almıyor.
Mikrofonu da çok kaliteli.
Şarjı da iyi gidiyor.
Benim gözümde tek eksisi mikrofonda gürültü engelleme yok diye biliyorum. Rüzgar sesleri falan bazen sesi boğuk gönderiyor ya da direk hışırtılar gidiyor.
teşekkürler kanka birde şarj süresi nasıl gidiyor incelemelerde fena değil gibi deniyordu sanırım

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,627
İsim
Orkun
Kanka 15 tatilde aldım 1 kere şarja sokmadım banamısın demiyor
Tavsiyem batarya ömrü için şarjını komple bitir, ardından fulle şarjını sonra bir kere daha bitir tekrar fulle şarjı daha iyi gidecektir.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Daha ben alalı 6 ay falan oldu ne olmuş o fiyata, kulaklık güzel ama memnun kalırsın sanırım 😀

Ses kalitesi Q10 dan sonra berbat geliyor ama bana, yine de sorun değil.

Arda21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha ben alalı 6 ay falan oldu ne olmuş o fiyata, kulaklık güzel ama memnun kalırsın sanırım 😀

Ses kalitesi Q10 dan sonra berbat geliyor ama bana, yine de sorun değil.
Ht05 anc li diye aralarında kalmıştım da işte r50i nin ses performansı daha iyi diye sipariş verdim

Hanaz

80+ Silver
Nasıl bitireyim her gün 2 3 saat kullanıyorum nerdeyse
Tavsiyem batarya ömrü için şarjını komple bitir, ardından fulle şarjını sonra bir kere daha bitir tekrar fulle şarjı daha iyi gidecektir.
Edit: ztn kumar parasıyla aldım bozulsada koymaz o kadar

Arda21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
Bence R50i bu bütçelerde iyi ama şuan bile fiyatı 900TL gözüküyor 1000e aldıysan iptal et tekrar al 😀
Hepsiburada da öyle görünüyor kanka onu da görmüstüm beyaz rengi bitmişti diye trendyoldan sipariş verdim siyah renginde kutusu mat ama kulaklık mat değildi diye biliyorum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Mehmet Aslan
teşekkürler kanka birde şarj süresi nasıl gidiyor incelemelerde fena değil gibi deniyordu sanırım
ankerin kulaklıklarının sarjı baya uzun süre gidiyor. Tüm gün kullansan anca biter. Bataryada korkun olmasın.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hepsiburada da öyle görünüyor kanka onu da görmüstüm beyaz rengi bitmişti diye trendyoldan sipariş verdim siyah renginde kutusu mat ama kulaklık mat değildi diye biliyorum
İki renktede öyle, kulaklıkların başları parlak arkaları mat kutu da mat. Beyaz istediysen sorun olmaz o zaman, ben siyahı görmüştüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,258
Üyeler
141,689
Son üye
Youtube-BESTMUSICWORLD
Top Bottom