Neler Yeni

🔥İndirim Karcher K 3 EU 1600 W 120 Bar Basınçlı Yıkama Makinesi 3.499TL

GirayHan

80+ Gold

1713021318261.png

hampal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
orkun duman
Bir hafta önce k2 compact modelini hepsiburada dan 3390 TL'ye almıştım. Bu ilanı görünce direk iade talebi oluşturup bu modeli kupon ile birlikte 3399 TL'ye sipariş verdim. Teşekkür ederim. Bu arada k2 modelini bir kere deneyimledim. K2 bile beni tatmin etmişti. Bu model için kaçırılmayacak fırsat (y)

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Bir hafta önce k2 compact modelini hepsiburada dan 3390 TL'ye almıştım. Bu ilanı görünce direk iade talebi oluşturup bu modeli kupon ile birlikte 3399 TL'ye sipariş verdim. Teşekkür ederim. Bu arada k2 modelini bir kere deneyimledim. K2 bile beni tatmin etmişti. Bu model için kaçırılmayacak fırsat (y)
Buna benzer bir model vardı bizdere klimacıda çalışırken basınç eli.bile yakıyordu malzemeler felan uçuyordu

hampal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
orkun duman
Buna benzer bir model vardı bizdere klimacıda çalışırken basınç eli.bile yakıyordu malzemeler felan uçuyordu
K2 deki dairesel püskürten başlık ile balkon yıkarken fayans arasındaki derzleri söktü. Üçgen püskürten başlık ile ele falan tutulmuyor ciddi derecede can yakıyor. Basınç olarak gayet yeterli bir makine. K2 nin tek kusuru parçaları makinenin üstünde toplayamıyorsun.

Top Bottom