Neler Yeni

Birikimi mi Banka faizine atmak mantıklı mıdır ?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
725
İsim
Fatih Ayhan
Hocam ben asgari ücretle çalışıyorum sürekli birikim yaptım. Eskiden çok kolay altın birikiyordu ben maaşımla her ay 2 adet tam altın alıyordum 2012 den bu yana. euro altın dolar 1m ediyor şuana kadar toplam birikimim.. Valla çalışmak istemediğimden her ay bana getirsin istiyorum maaş gibi.
O iş hiçbir zaman olmaz. Çalışmadığın zaman elindeki para ne kadar olursa olsun biter.

Kerem gök

80+ Silver
Hocam ben asgari ücretle çalışıyorum sürekli birikim yaptım. Eskiden çok kolay altın birikiyordu ben maaşımla her ay 2 adet tam altın alıyordum 2012 den bu yana. euro altın dolar 1m ediyor şuana kadar toplam birikimim.. Valla çalışmak istemediğimden her ay bana getirsin istiyorum maaş gibi.
bu sistemi yapmak isteyen çok var :D maximum 1 yıl idare edersin bu şekilde dediğim gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bankalar yoksa enayi mi insanlara ayda 55k maaş versin sürekli di mi

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
916
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
bu sistemi yapmak isteyen çok var :D maximum 1 yıl idare edersin bu şekilde dediğim gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bankalar yoksa enayi mi insanlara ayda 55k maaş versin sürekli di mi
1 yıldan sonra örnek veriyordum 12 ay boyunca gelen 55k TL 13. ayda gelmiyor mu mantıgım almadı :D neyse o zaman çalışmaya devam.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
icardi
heh işte o para ilk 1-2 sene güzel gelir. sonra gelen faiz ev kiranı da ödeyemez. bankaya yatırdığın para şimdi 1 araba parası ediyorsa sonra onu da alamazsın.üstünde az daha koyup ev falan almaya bak 1+1 falan kira getirisi olur.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
burak karadağ
gelen 50k nın örnek 25k sını yiyosan 25k sını öteki yatırımında üstüne koymaya çalış enflasyondan ufakta olsa etkinlenme payını kırpmış olursun

Kerem gök

80+ Silver
heh işte o para ilk 1-2 sene güzel gelir. sonra gelen faiz ev kiranı da ödeyemez. bankaya yatırdığın para şimdi 1 araba parası ediyorsa sonra onu da alamazsın.üstünde az daha koyup ev falan almaya bak 1+1 falan kira getirisi olur.
en mantıklı söyleyen bu arkadaş

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
916
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Birikime devam. o zaman

Bartuu

80+ Silver
Faize atmak yerine fon al daha iyi faizin 2 katını verebilir

Kerem neye güldün kanka :D

cgokhans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Gökhan Topal
1 yıldan sonra örnek veriyordum 12 ay boyunca gelen 55k TL 13. ayda gelmiyor mu mantıgım almadı :D neyse o zaman çalışmaya devam.
hocam bir yıl sonra böyle giderse 55 binin de anlamı kalmayacak :/

Top Bottom