Neler Yeni

4070super ve intel işlemcili sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erk
Merhaba, mevcut amd sistemimden çıkıp nvidia - intel sisteme geçiş yapmak istiyorum. Ekran kartı olarak 4070 düşündüm. Buna uygun mevcut alışveriş sitelerinde gözünüze çarpan ve darboğaz yapmayacak düzgün sistemleri önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
Merhaba, mevcut amd sistemimden çıkıp nvidia - intel sisteme geçiş yapmak istiyorum. Ekran kartı olarak 4070 düşündüm. Buna uygun mevcut alışveriş sitelerinde gözünüze çarpan ve darboğaz yapmayacak düzgün sistemleri önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Neden özellikle intel? Şuanki nesilde AMD çok daha mantıklı bir seçim bana göre. Lav havuzu intele göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgim güncel değilse affola, nvidia - intel arasındaki uyum daha iyi demişlerdi bana vakti zamanında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erk
Pcden anladığını düşündüğüm bir arkadaşım. İntel nvidia birbirini destekliyor gibi şeyler söylemişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Erk
bakacağım hocam teşekkürler cevabın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyleyse iyi ki foruma konu açmışım, bodoslama gidip almamışım...

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Hakan Keser
bakacağım hocam teşekkürler cevabın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyleyse iyi ki foruma konu açmışım, bodoslama gidip almamışım...
Gerçekten iyi olmuş sorduğun. Intel son 3 nesildir çırpınma sürecinde güç tüketimi çok yüksek ve performansı da tartışılır.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Mehmet Aslan

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
oguz kagan
hocam bende bu sistemi gördüm ama biostar hakkında uzun vadede düşüncelerin neler nerdeyse hiç inceleme veya konu görmedim biostar anakartlarla iligili beni aydınlatırsan sevinirim çünkü bende eğer biostar iyise bu sistemi almayı düşünüyorum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Mehmet Aslan
hocam bende bu sistemi gördüm ama biostar hakkında uzun vadede düşüncelerin neler nerdeyse hiç inceleme veya konu görmedim biostar anakartlarla iligili beni aydınlatırsan sevinirim çünkü bende eğer biostar iyise bu sistemi almayı düşünüyorum
biostar iyi bir üreticidir hocam üzmez. Zaten anakartta özelleştirme yapmayacaksanız alabileceğiniz en iyi anakart o. 4 ram ve 2 m2 slotu var.

Top Bottom