Neler Yeni

Nvidia RTX 4070 veya 4070 Super alacağım öneriye ihtiyacım var

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
dostum çok pahalı değil mi ya
Pahalı olmayan bir şey yok. Şimdi almasam dahada alamazdım ilerleyen zamanlarda. :( mecbur 4k ya yatırım yapıyorum monitörü büyütücem. 4k TV yüksek yenilemeli bir şey alınca playstation gibi kullanıcam kasayı.

Şuan biraz büüyük kaba bir kasam var. Anakartı değiştiricem kasayı iyice minimal yapıcam. Donanım arşivinin son videolarındaki gibi.

Grafiker olduğumdan da AMD Radeon düşünemiyorum. Yoksa full oyun oynayacaksan. 7800xt 7900xt daha mantıklı. Daha fazla güç ve daha fazla işlemci kullanması dışında sorun yok. Yeni modellerde de driver hatası gittikçe daha da azaldı zaten.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MUSA
Pahalı olmayan bir şey yok. Şimdi almasam dahada alamazdım ilerleyen zamanlarda. :( mecbur 4k ya yatırım yapıyorum monitörü büyütücem. 4k TV yüksek yenilemeli bir şey alınca playstation gibi kullanıcam kasayı.

Şuan biraz büüyük kaba bir kasam var. Anakartı değiştiricem kasayı iyice minimal yapıcam. Donanım arşivinin son videolarındaki gibi.

Grafiker olduğumdan da AMD Radeon düşünemiyorum. Yoksa full oyun oynayacaksan. 7800xt 7900xt daha mantıklı. Daha fazla güç ve daha fazla işlemci kullanması dışında sorun yok. Yeni modellerde de driver hatası gittikçe daha da azaldı zaten.
geçen hafta amazon da anlık 4070s asus tuf modelini 27,800 dü ***** gibi alacağıma burda danıştım alsam mı diye anında bitti kampanya

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Diğer parçalarını merak ettim. Paylaşabilir misin rica etsem, bende senin gibi düşünerek tek tek topladım. 2020 martta başladım. 3 işlemci iki anakart 3 ekran kartı 2 psu değiştirdim. Şu anda son hali alttaki imzamda mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ASUS TUF RTX 4070 SUPER aldım bende. TUF öneririm biraz pahalı ama 4070 super'lerin arasında bence marka ve soğutma olarak en iyisi.

N11 de vade farksız 5 taksite kadar yapıyordu oradan almıştım. QP satıcısı güvenilir olduğundan aldım yoksa N11 genelde tercih etmem bu kadar pahalı ürünlerde.

Amazon vade farksız 6 taksite kadar yapıyor.

Hepsiburada da varsa 3 ay sonra öde kampanyasından yararlanabilirsin.
tabii ki paylaşayım.
Anakart Gigabyte B650 EAGLE AX
İşlemci AMD Ryzen 5 7500F
Soğutucu Thermalright Phantom Spirit 120 SE
Ramler G.Skill 32GB (2X16) Trident Z5 RGB 6000Mhz CL30 DDR5
M2 SSD MLD M500 ULTRA 1TB NVME 2280 Gen4x4 SSD R:7000/W:4700MB
PSU Corsair RM750e
Kasa NZXT H6 Flow

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
geçen hafta amazon da anlık 4070s asus tuf modelini 27,800 dü ***** gibi alacağıma burda danıştım alsam mı diye anında bitti kampanya
28k di o bende iptal edip almayı düşündüm ama. Almanyadan gelecekti. Türkiye ürünü değil yani. Amazon Germany ile iade ve sorunlarda muhattap olunacaktı. Ama almadan önce benimde karşıma çıksaydı bende onu alırdım büyük ihtimalle. Bütceniz varsa keşke alsaydınız. Bir anda bitmedi bu arada baya durdu. Siz son anlarına denk gelmişsinizdir.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MUSA
28k di o bende iptal edip almayı düşündüm ama. Almanyadan gelecekti. Türkiye ürünü değil yani. Amazon Germany ile iade ve sorunlarda muhattap olunacaktı. Ama almadan önce benimde karşıma çıksaydı bende onu alırdım büyük ihtimalle. Bütceniz varsa keşke alsaydınız. Bir anda bitmedi bu arada baya durdu. Siz son anlarına denk gelmişsinizdir.
Ben fark ettim burda konu açtım 5 dakka geçmedi bitti dediğin gibi son dakkaya denk geldim herhalde

bunu alasım var ama sırf slim diye almak istemiyorum

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
arkadaşlar vade farksız taksit anladığım kadarıyla sadece amazon ve hepsiburada da mı var ille de oradan mı bakayım

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
tabii ki paylaşayım.
PSU Corsair RM750e
Kasa NZXT H6 Flow
Güle güle kullan. Parçalar kişiden kişiye bütçeden bütçeye değişir ama kötü değil sistem. Kasa ayrı güzelmiş bu arada.

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Ben fark ettim burda konu açtım 5 dakka geçmedi bitti dediğin gibi son dakkaya denk geldim herhalde

slim diye neden almak istemiyorsun

Güle güle kullan. Parçalar kişiden kişiye bütçeden bütçeye değişir ama kötü değil sistem. Kasa ayrı güzelmiş bu arada.
teşekkür ederim.

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
bende önce onu alacaktım. Tİ modelini düşündüm onun. Ben şahsen MSI sevmiyorum. ASUS fanı değilim. Ama ASUS kalitesine güvendiğim için pahalıda olsa asus alırım. MSI slim olmakla kalmıyor. Arka plakası plastik.

MSI görünüşe önem verir. ASUS kaliteye önem verir.

MSI'ı en üst en top modelini alabileceğim zaman MSI düşünürüm. Ucuz modellerde MSI dan uzak durun.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
30K bandına çıkabiliyorsan az daha verip şunu al hem soğutma olarak Gaming X den iyi hem de üst model. Tabi sistemin kalanı bu karta ayak uydurabilecek güçte ise 😀

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
arkadaşlar vade farksız taksit anladığım kadarıyla sadece amazon ve hepsiburada da mı var ille de oradan mı bakayım
N11 5 taksit yapıyor ama teknobiyotik çok pahalıya koymuş orda ürünü. Alınmaz. Teknobiyotiğin kendi sitesinde çok daha uygun ama vadeler faizli.

30K bandına çıkabiliyorsan az daha verip şunu al hem soğutma olarak Gaming X den iyi hem de üst model. Tabi sistemin kalanı bu karta ayak uydurabilecek güçte ise 😀
750w buna yeterse bencede bunu alabilirsin.

Böyle durumlarda alacağın birşeyi paylaşman çok güzel herkes faydalansın istemişsin. Ama gerçekten almayı düşünüyorsan önce al sonra paylaş.

Adamlar ilanda çok güzel araba buldum nasıl alınır mı? diye atıyorlar. 5 dk sonra ilan kapanıyor. O konuda acımasız burası.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
MUSA
tabii ki paylaşayım.
PSU Corsair RM750e
Kasa NZXT H6 Flow
kanka bende bu kasayı kovalıyorum rgb modelini mi aldın kaça aldın

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
bak bunu garajonline satıcılı al hem güvenilir hemde N11 de olduğundan 5 taksit vade farksız alabilrisin.

Ben asus 4070 super almıştım bu fiyata. Palitde çok sağlamdır. ti super hemde. bence alınır bu kadar marka takıntın yoksa benim gibi.

pazarama yı da dene bir alttaki belki vade konusunda daha avantajlıdır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,049
Üyeler
141,081
Son üye
tourneext
Top Bottom