Neler Yeni

RTX 3060 Gaming X Dual alınır mı?

_efsane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Çakır
Bence +1 fan için 1600 TL verilmez undervolt yaparsınız 7-8 derece düşer
1 fan için vermiyorum aslında çok ısındıgı için değiştirmek istiyorum piyasada kart yok o yüzden almışken 3060 almak istiyorum sorun şuki undervolt falan düşündüm ama %100 fan hızında 81dereceyi görüyürum ileride bozulur diye falan hazır sağlam iken satıp 3060 almak istiyorum hem serin çalışıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 yıllık kart ise bakımlarını yaptırmak için garantiye göndersene?
hocam garantide çoğu firma klimalı ortamda uzay montajda kontrol edip gönderecekler sorun yok diye buna eminim kartıda açtırmak istemiyorum bu sıcaklıktan ötürü sadece kurtulup güzel bir karta geçmek istiyorum diyebilirim

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
1 fan için vermiyorum aslında çok ısındıgı için değiştirmek istiyorum piyasada kart yok o yüzden almışken 3060 almak istiyorum sorun şuki undervolt falan düşündüm ama %100 fan hızında 81dereceyi görüyürum ileride bozulur diye falan hazır sağlam iken satıp 3060 almak istiyorum hem serin çalışıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam garantide çoğu firma klimalı ortamda uzay montajda kontrol edip gönderecekler sorun yok diye buna eminim kartıda açtırmak istemiyorum bu sıcaklıktan ötürü sadece kurtulup güzel bir karta geçmek istiyorum diyebilirim
Termal macun değişimi için garantiye gönderebiliyor olman lazım kartı

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Muhammed Alparslan Çepnioğlu
3060 ısınmayan bi kart dostum sorun olmaz

Top Bottom