Neler Yeni

🔥İndirim RAYBAN POLARIZE GOZLUK 2577 TL(YENIDEN INDIRIMDE)pesin fiyatina 3taksit

xebec

80+
Yaşın kaç arkadaşım, bu üslup ne? Adam akıllı tartışamıyor musun? Yok rezil etmek, yok mağaradan çıkmışsın falan. Karşındakinin fikri senle aynı olmayabilir, önce üslubunu düzelt. 2024 yılında bunları hala öğrenememek için ekstra çaba mı sarf ediyorsunuz?. :D

Okuduğunu anlamıyorsun sanırım, ürünlerde kampanya olmaz falan demedim ben. Evimde zibilyon tane ürün var, hepsini de kampanyalı almışımdır. Çeşit çeşit siteden aldım, bazen pahalı, bazen daha uygunu denk geldi. Bir site tekelinde kalmadı. N11'i at çöpe gitsin, bütün ürünleri şaibeli o sitenin.

Daha fazla yorum yapmama gerek yok, yazacağımı yazdım zira. Düzgün şekilde tartışabilecek varsa mesajımı alıntılar konuşuruz zaten. Ben fikrimi belirttim. Benim fikrim kimse için senin için bağlayıcı değil, senin fikrin de benim için bağlayıcı değil. Alanlara hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :).

Mesajları okumadan yorum yazıyorsun, biz senin sorguladıklarını zaten onlarca defa konuşmuşuz, aynı soruları tekrar soruyorsun kral. Sorguladıklarının cevabnının ne oldugunu onceki mesajlara var zaten, tekrar aynı şeyleri soruyorsun.

Bende iadeye verdim bugün teslim aldılar benden. Orjinalliğinden şüphelendim, özellikle optikçinin biri kağıdın yapısınıda eleştirmişti.

Optikçiden gelen kağıt var bende, kağıt aynı kağıt hiç bir farkı yok. Optikçi kendi kaşesini basmamış sadece. Optikçi size kağıdı verdiğinde siz karşılaştırdınız mı?

Site'de kendi yaptıkları açıklama da ürün modeli ve rengi yazmayan ürünler orjinal değildir demişler adamlar kendi ile çelişiyor :)

SİTEMİZDEN ALDIĞINIZ TÜM ÜRÜNLER 2 YIL DİSTRİBÜTÖR
LUXOTTİCA GARANTİLİDİR.
ADINIZA KESİLMİŞ FATURA,GARANTİ BELGESİ,ORJİNAL KILIFI,SİLME BEZİ VE GEREKLİ OLAN TÜM ORJİNAL AKSESUARLARIYLA BİRLİKTE GÖNDERİLMEKTEDİR.
ÜRÜNLERİMİZİN FATURASI VE GARANTİ BELGESİNDE MODELİ VE RENK KODU
EKSİKSİZ OLARAK YAZMAKTADIR.
FATURASINDA SADECE GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ YAZAN , MODEL VE RENK KODU YAZMAYAN
ÜRÜNLER
ORJİNAL DEĞİLDİR.

Luxotticaya garanti belgesini attım, garanti belgesinde ürün bilgisi olmadığı halde ürün orijinaldır dedi. Kaldı ki elimde optikçiye ait garanti belgesi var orada da yazmıyor.

ka.dir18

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Kadir Danacı
aldım bakalım fiyatı artmış 2795 olmuş

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Turan Durmaz
Benim gözlük yaklaşık 1 saat önce geldi bana gelen maalesef orjinal değil ve iade ürün bundan dolayı iade talebi oluşturdum yrın göndereceğim, orjinal gelenlere hayırlı olsun. Anneme almıştım kadında heveslenmişti boşa heveslendirdik kadını. :/

serwintes

80+ Gold
Benim gözlük yaklaşık 1 saat önce geldi bana gelen maalesef orjinal değil ve iade ürün bundan dolayı iade talebi oluşturdum yrın göndereceğim, orjinal gelenlere hayırlı olsun. Anneme almıştım kadında heveslenmişti boşa heveslendirdik kadını. :/
detaylı makro fotolarını bekliyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Buğra tayfur
Nerden anladın hocam bende aldım karşılaştırayım ona göre iade edeyim bende

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Turan Durmaz

Ekler

• 20240417_211027.jpg
    20240417_211027.jpg
    1.9 MB · Hit: 77

serwintes

80+ Gold
Paketlemeye bak bu mu ray ban, paketteki qr da reklam sitesine atıyor ve paket daha önce açılmış mühür veya etiket bile yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin paketleme nasıldı benim paket yukarıda
attıgın fotoda görebildigim farklılık kutu dkiş rengi tutmuyo bendeki orj ile

turlikat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Turan Durmaz
attıgın fotoda görebildigim farklılık kutu dkiş rengi tutmuyo bendeki orj il
Koskoca rayban sadece 1 sapına poşet geçirmiş :D olamaz bence orj ürünü alıp bunu iade etmişler qr kodunu geçtim paketleme ve malzeme kalitesini hiç begenmedim.

Trendyolun ilk vukaati değil bu daha öncede sahte kolonya göndermişti bana o yüzden hep dikkat ederim burdan alışveriş yaparken.

serwintes

80+ Gold
Koskoca rayban sadece 1 sapına poşet geçirmiş :D olamaz bence orj ürünü alıp bunu iade etmişler qr kodunu geçtim paketleme ve malzeme kalitesini hiç begenmedim.

Trendyolun ilk vukaati değil bu daha öncede sahte kolonya göndermişti bana o yüzden hep dikkat ederim burdan alışveriş yaparken.
poset isi zaten öyle de foto eklememişsin ama attıgın fotoda tek falso o yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Buğra tayfur
Hocam fotoları bırakıyorum bendeki bendede tek tarafına poşet geçirilmiş halseydi ama bana orjinal gibi gelmişti
IMG_20240417_223029.jpg
IMG_20240417_222820.jpg
IMG_20240417_222800.jpg
IMG_20240417_222437__01.jpg

ermania

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Kafasında soru işaretleri olanlar için söylüyorum bana gözlük sapında kılcak bir çizik ile gelmişti. Ray ban forum bornova da gözlük değişimi yaptırdım. Değişim yaptıklarına göre orjinaldir herhalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,396
Üyeler
141,440
Son üye
kadiryumlu
Top Bottom