Neler Yeni

Çözüldü✓ 650W için UPS önerisi.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Tx
Bütçe
2000
Gamepower 650W 80+ bronze psu
RTX 4060TI
Ryzen 5 5600
24 inç monitör
Şu anda akım korumalı priz kullanıyorum (tsk6136) ancak yine de sistemin sağlığını düşündüğüm için bir UPS almak istiyorum. Amacım sistemi korumak. Hem elektrik gittiğinde bilgisayarı güvenle kapayabileyim hemde yüksek voltajdan korusun. Buna uygun bir marka model önerir misiniz?

Lütfen PSU (güç kaynağı) önermeyin
Bana UPS (kesintisiz güç kaynağı) lazım.

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,499
İsim
Batuhan
Tavsiye Ederim .

UPS Yerine Biraz Daha Kaliteli Bir PSU Alman Daha Mantıklı Olur Hocam Bunun Gibi .

Yinede Elektirikler Gittiğinde Kullanmak İstiyorsan Alabilirsin UPS .

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda doğan
Gamepower 650W 80+ bronze psu
RTX 4060TI
Ryzen 5 5600
24 inç monitör
Şu anda akım korumalı priz kullanıyorum (tsk6136) ancak yine de sistemin sağlığını düşündüğüm için bir ups almak istiyorum. Amacım sistemi korumak. Hem elektrik gittiğinde bilgisayarı güvenle kapayabileyim hemde yüksek voltajdan korusun. Buna uygun bir marka model önerir misiniz?
Ups Boşuna Alma.Git Msı Mag A650BN Al Daha İyi

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,499
İsim
Batuhan
Msı Mag A650BN
Bu Varken Alınmaz Oda .

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda doğan
Bu Varken Alınmaz Oda .

Msı Varken Alınmaz

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Tx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim ancak bana ups lazım. Uzun uzun detayını anlatıp kafanızı şişirmeyeyim şimdi. Eğer ups önerileriniz varsa yazın lütfen.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,499
İsim
Batuhan
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim ancak bana ups lazım. Uzun uzun detayını anlatıp kafanızı şişirmeyeyim şimdi. Eğer ups önerileriniz varsa yazın lütfen.
Dediğim Gibi UPS Fiyatı İle Psu Alacağına Bunu Al Daha İyi .

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda doğan
Hocam MSI dan daha iyi bir model. MSI diye iyi olduğu anlamına gelmez.
Msı 5 sene garanti sunuyor ve kullanmış olduğu kapasitörler daha kaliteli kablolaması daha düzenli msı'ın serviside daha iyi kendim deneyimledim ele alınca kaliteyi ağırlıktan ve malzeme.kalitesinden'de anlayabiliyorsunuz fps ve high power ile karşılaştırdım msı kalitesi bi başka

Aykut D.

80+ Gold
Msı 5 sene garanti sunuyor ve kullanmış olduğu kapasitörler daha kaliteli kablolaması daha düzenli msı'ın serviside daha iyi kendim deneyimledim ele alınca kaliteyi ağırlıktan ve malzeme.kalitesinden'de anlayabiliyorsunuz fps ve high power ile karşılaştırdım msı kalitesi bi başka
Klasik bir msı tapar :d . Msı bn serisi hakkındada konuş hele :D .

Aykut D.

80+ Gold
Her Markanın Bir Kötü Modülü Vardır Corsair Ve Cooler Master Gibi Thermaltake Gibi Ben Msı Bn Serisinide Kullandım Yine Fps'nin Hyper.Serisinden İyiydi
Hyper bn serisinden iyi bir model . Msı bn cheng X kullanırken hyper teapo kullanması Msı bn on mosfet kullanırken fsp hyper ST mosfet kullanması gibi gibi öne çıkan özelliklere sahip .

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Arda doğan
Hyper bn serisinden iyi bir model .
Fps Hyper 750w modülünü aldım msı.a650bn de aldım ve msı da daha iyi verim ve daha üst bir tam koruma aldım ki ağırlık olarak malzeme kalitesi anlaşılıyor Zaten Fsp Yük Aktında Çokta Olmasa Çok Çok Ufak Bi Ses Verirken Msı Vermiyor Msı Daha Kaliteli Kendim Deneyimledim Ben Sabit Sistemli Biris Değilim Sürekli Sat Değiş Yaparım Veya Al Sat Yaparım Çoğu Marka Ve Modeli Kullanıpta Test Ettim

Top Bottom