Neler Yeni

Çözüldü✓ 650W için UPS önerisi.

Aykut D.

80+ Gold

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Arda doğan
Yeni nesil psu'larda ağırlık artık bir kalite standartı değil.

Ağırlık dışında neye göre ?

Cw deniliyor üretici ona pek engel olamaz .
Msı Olmuş Ama Cw Sesine Ağırlık Kaliteyi Belli Eder Demekki Msı'ın Sogutma Blokları Ve Kullandığı Kondansatörler Daha Kaliteli Fan Tasarımı Daha İyi Ki Kablolama Olarak'da İyi Msı Uygun Fiyata Tam Modüler Psu'lar Sunabiliyor

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Tx
Arkadaşlar ben burda yardıma ihtiyaç duyduğum için konu açıyorum siz gelmişsiniz psu marka model karşılaştırması yapıyorsunuz sadece. Forumun amacı insanların bir birine yardımcı olması değilde fikir dayatmak mı?

Arkadaşlar ben burda yardıma ihtiyaç duyduğum için konu açıyorum siz gelmişsiniz psu marka model karşılaştırması yapıyorsunuz sadece. Forumun amacı insanların bir birine yardımcı olması değilde fikir dayatmak mı?
kardeşim indirime girmiş satıcı hepsiburada msı kalitesini az çok biliyorsundur zaten güç kaynağının yorumları da çok iyi

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Tx

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Batuhan
Hasan kardeşim sana da çok teşekkür ederim ama bana güç kaynağı değil UPS lazım. Konuyu okuyan diğer arkadaşlar lütfen sizde psu önerisi yapmayın. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Bütçe Çıkma Şansın Varsa.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne Yaptın Hocam Alabildin Mi ?

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Tx
Vallaha senin attığın kafama çok yattı bi kaç öneri daha alıp ona göre attığın linktekini almayı planlıyorum. UPS konusunda teknik bilgim sıfır olduğu için teknik anlamda tavsiye veren biri olur diye de bekliyorum. Birde bunu buldum. Buna ek olarak fsp nin ups lerde çok güzel diyorlar

sfky9842

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
SEFA KAYA

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Batuhan
Vallaha senin attığın kafama çok yattı bi kaç öneri daha alıp ona göre attığın linktekini almayı planlıyorum. UPS konusunda teknik bilgim sıfır olduğu için teknik anlamda tavsiye veren biri olur diye de bekliyorum. Birde bunu buldum. Buna ek olarak fsp nin ups lerde çok güzel diyorlar
Schneider Fransız , Tunçmatik Yerli Milli Sen Bilirsin :)

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Tx

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Batuhan
İyi niyetli ama dikkatsiz kardeşim sana da çok teşekkür ederim ancak bu konu psu değil UPS tavsiyesi konusu.
Hocam Max Bütçeniz Nedir Farklı Bir Modelde Bulabilirim Belkim ?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,313
İsim
Batuhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,405