Neler Yeni

Fiber internet altyapısı

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
Arkadaşlar merhaba evime fiber geldi ama bazı sitelerde altyapı testi yaptığımda farklı çıkıyor sonuçlar mesela türknette 100 netspeedde 200 ve kablonette 1000 hangisi doğrudur veya hangisini önerirsiniz

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,101
İsim
Semih Boran
Arkadaşlar merhaba evime fiber geldi ama bazı sitelerde altyapı testi yaptığımda farklı çıkıyor sonuçlar mesela türknette 100 netspeedde 200 ve kablonette 1000 hangisi doğrudur veya hangisini önerirsiniz
Comnette falan kaç peki? Sizde Türksat Kablo'nun G-PON'u yani fiberi var o tamam. Birde netspeedden anlaşılan Türk Telekom'un da G-PON'u yani fiberi var sizde.

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Comnette falan kaç peki? Sizde Türksat Kablo'nun G-PON'u yani fiberi var o tamam. Birde netspeedden anlaşılan Türk Telekom'un da G-PON'u yani fiberi var sizde.
Comnet’te de 1000 mbps çıktı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ama herhalde kablonetin altyapısı yok

Böyle yazıyor yani

Ekler

• IMG_2381.png
    IMG_2381.png
    854.8 KB · Hit: 25

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,101
İsim
Semih Boran

Böyle yazıyor yani
Tamam. Sizde hem Türk Telekom'un, hem de Türksat Kablonet'in fiberi yani G-PON'u var. TT daha uygun fiyatlı diye biliyorum. Yani, comnete falan geçebilirsiniz. Hangisi ucuz ise.

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
Tamam. Sizde hem Türk Telekom'un, hem de Türksat Kablonet'in fiberi yani G-PON'u var. TT daha uygun fiyatlı diye biliyorum. Yani, comnete falan geçebilirsiniz. Hangisi ucuz ise.
Hocam comneti baya eleştirmişler problem olur mu o kadar

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,101
İsim
Semih Boran

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci

Ekler

• IMG_2385.jpeg
    IMG_2385.jpeg
    83.3 KB · Hit: 14

iKaosS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Enes
TTnetin gponu var. kablonetde 1000mbps gözükme sebebi oda ttnet alt yapısından hizmet verebiliyor. turknet en fazla 100 netspeed de en fazla 200 veriyor paket olarak 1000mbps paketleri olsaydı onuda verirlerdi yani

TTnetin gponu var. kablonetde 1000mbps gözükme sebebi oda ttnet alt yapısından hizmet verebiliyor. turknet en fazla 100 netspeed de en fazla 200 veriyor paket olarak 1000mbps paketleri olsaydı onuda verirlerdi yani
millenicom veya comnet tercih edebilirsin ikisininde 1000mbps paketleri var

Turkcell problem var hocam herhalde ya da altyapı yok
turkcell sadece kendi altyapısında hizmet veriyor altyapı yoksa direk yok diye çıkıyo zaten, kablonet hem türk telekom hemde kendi altyapısından hizmet verebiliyor.

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci

millenicom veya comnet tercih edebilirsin ikisininde 1000mbps paketleri var

turkcell sadece kendi altyapısında hizmet veriyor altyapı yoksa direk yok diye çıkıyo zaten, kablonet hem türk telekom hemde kendi altyapısından hizmet verebiliyor.
Hocam millenicom önceden kullanıyordum hiç memnun kalmadım ve bu tarifeler hep 1000 mbpsye kadar falan oluyo yani 200 falan bile verse bir şey diyemiyorum ondan dolayı türkneti tercih ettim hocam direkt 100 mbps sabit dediler en azından onlar

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam millenicom önceden kullanıyordum hiç memnun kalmadım ve bu tarifeler hep 1000 mbpsye kadar falan oluyo yani 200 falan bile verse bir şey diyemiyorum ondan dolayı türkneti tercih ettim hocam direkt 100 mbps sabit dediler en azından onlar
Diyebiliyorsun o kadar da değil. %20 gibi bir sapma payları vardı sanırım ondan daha az alırsan haklı çıkıyorsun.

atkafası

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
ahmet demirci
Diyebiliyorsun o kadar da değil. %20 gibi bir sapma payları vardı sanırım ondan daha az alırsan haklı çıkıyorsun.
Haklı olabilirsiniz hocam ama zaten o kadar para verince sapma olması can yakıyor gene çünkü büyük bir fiyat farkı var aralarında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,473
Üyeler
141,584
Son üye
Jormungandr
Top Bottom