Neler Yeni

Mahalleme çekilen internet altyapısı kaç mbit?

pasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Kerem Kadak
Abartmıyorum, 10 yıl aradan sonra mahalleme internet altyapısı geliyor. Bundan 10 yıl önce mahallenin bütün internet kabloları çalındı ve 8 senedir uydu ile çalışan 8Mbit internet ile idare etmeye çalışıyorum. İşim bilgisayar başında ve beni gerçekten çok sinir ediyor bu durum. İnternet yavaşladığında sağlayıcıyı arayıp bu durumu belirtiyorum, sizin bulunduğunuz bölgede internet yavaş isterseniz abonelikten çıkabilirsiniz diye cevap alıyorum. Yani kısacası ben onlardan, onlarda benden bıktı.

Asıl konuya gelelim, mahalleme altyapı geleceğini öğrendim. Benim oturduğum mahalleye gelmelerine daha var ama şimdiden heyecanlandım. Bu resimden ne kadar anlarsınız bilmiyorum ama mahalleme kaç Mbit internet geliyor çok merak ettim. Bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

1713626654414.png

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Batın Köse
fiber bile geliyor olabilir bence yeni yapılıyorsa illa fiber getirirler diye düşünüyorum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
ismail
Resimden anlaşılmaz.Kablonun ne olduğu bile anlaşılmıyor.Saha elemanlarını görürseniz sorun.Onun dışı ilerde aktifleşince sistemden söylerler bakıp.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
362
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Abartmıyorum, 10 yıl aradan sonra mahalleme internet altyapısı geliyor. Bundan 10 yıl önce mahallenin bütün internet kabloları çalındı ve 8 senedir uydu ile çalışan 8Mbit internet ile idare etmeye çalışıyorum. İşim bilgisayar başında ve beni gerçekten çok sinir ediyor bu durum. İnternet yavaşladığında sağlayıcıyı arayıp bu durumu belirtiyorum, sizin bulunduğunuz bölgede internet yavaş isterseniz abonelikten çıkabilirsiniz diye cevap alıyorum. Yani kısacası ben onlardan, onlarda benden bıktı.

Asıl konuya gelelim, mahalleme altyapı geleceğini öğrendim. Benim oturduğum mahalleye gelmelerine daha var ama şimdiden heyecanlandım. Bu resimden ne kadar anlarsınız bilmiyorum ama mahalleme kaç Mbit internet geliyor çok merak ettim. Bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

Alıntıyı görüntüle
Fiber İç Ortam Kablosu bu. FTTH 1.000 Mbit e kadar alırsın download olarak. Upload ise max. 50 Mbit

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Toprak

Alıntıyı görüntüle
Adresinizi atarsanız yardımcı olabilirim😁

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,662
Üyeler
141,471
Son üye
XaWoN1ck
Top Bottom