Neler Yeni

Aigo fan için kontrolcü tavsiyesi

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
Fan linki.
Tanesi 34TL'ye alınabiliyor. Fakat bunlar için bir de uygun kontrolcü önerisine ihtiyacım var. Sadece kontrolcü linki olursa iyi olur. Bu fandan 5 tane buradan sadece almayı düşünüyorum. Kontrolcü minimum 6 fan desteklerse sevinirim.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Emre
Fan linki.
Tanesi 34TL'ye alınabiliyor. Fakat bunlar için bir de uygun kontrolcü önerisine ihtiyacım var. Sadece kontrolcü linki olursa iyi olur. Bu fandan 5 tane buradan sadece almayı düşünüyorum. Kontrolcü minimum 6 fan desteklerse sevinirim.
Farklı hesapla tane tane sipariş geçeceksiniz demi hocam ?

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga

Palo DAYI

80+ Silver
alı expreste kontrolcu yokmudur hocam
ote yandan yenı hesaplarla vergıyle falan kaca gelıyor
fan kalıtesı nasıldır bende alıcam da

urn4ga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ali Çağan Sağlam
Instagram
r3kt_cakar
Steam
xelinxgov
Discord
urn4ga#8787
Reddit
urn4ga
alı expreste kontrolcu yokmudur hocam
ote yandan yenı hesaplarla vergıyle falan kaca gelıyor
fan kalıtesı nasıldır bende alıcam da
hocam bu markayı ben senelerdir almak istiyordum fakat gerek görmüyordum şu anki sistemimde. baktım ucuza geliyor yapışasım geldi. kontrolcü var ama türkiyeye göndermiyorlar. kontrolcü dahil olan 3lü set var. set+2 tekli yaparsam da 870tl fiyat çıkıyor. kontrolcü 300 TL eder mi bilmiyorum.

Palo DAYI

80+ Silver
hocam bu markayı ben senelerdir almak istiyordum fakat gerek görmüyordum şu anki sistemimde. baktım ucuza geliyor yapışasım geldi. kontrolcü var ama türkiyeye göndermiyorlar. kontrolcü dahil olan 3lü set var. set+2 tekli yaparsam da 870tl fiyat çıkıyor. kontrolcü 300 TL eder mi bilmiyorum.
bence bıraz kurcala mutlaka ucuza kontrolcu wardır alıexpreste
bana 12 adet lazım akvaryum tıpı kasa + kule tıpı sogutucu ıcınde 2 adet alıcam ıcın 12 adet lazım

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Emre
kontrolcüsü çok iyi değil sanırım pwm yapılamıyor diye okumuştum

Palo DAYI

80+ Silver
kontrolcüsü çok iyi değil sanırım pwm yapılamıyor diye okumuştum
baska bır kontrolcu bulmak lazım bıde bu fanların pro modelı warmıs onlar daha ıyı galıba

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
Emre
baska bır kontrolcu bulmak lazım bıde bu fanların pro modelı warmıs onlar daha ıyı galıba
ayn onların yorumları daha iyi pwm i fln çalışıyor denmiş bende prolarına bakıyordum kontrolcü bulunursa prolarından almayı düşünüyoruım

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Mustafa
Bunlar zaten Türkiyeden alınınca da neredeyse aynı fiyata geliyor hatta kuponla biraz daha ucuz olabilir. Direkt kontrolcülü hali de 550 olabilir sanırım vergiyle hiçbir şey yapamazsanız Gameforcun fanları var sese duyarlı kumandalı 3 kademe hız ayarlanabiliyor düşük orta yüksek diye ışığın parlaklığı mod hızı her şey ayarlanabiliyor 20 gün beklemesi de cabası yine de siz bilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de yurt dışında ayda 5 ürün getirtebiliyorsunuz 5den fazlası gümrüğe takılıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,322
Üyeler
141,439
Son üye
MrDarkFighter
Top Bottom