Neler Yeni

Vatan bilgisayar değişim talebi

ygturkmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yiğit türkmen
Arkadaşlar merhaba vatan bilgisayardan yılbaşında Asus marka bir laptop almıştım ama daha 4 ay olmadan aşırı ısınmaya başladı bende salı günü bilgisayarı götürüp değişim talebinde bulundum ama yanlış mı yaptım bilmiyorum şimdi gitsem para iadesine çevirebilir miyim olayı bilgisi olan var mı?

Yiğido01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Yiğit Kaynak
Instagram
https://www.instagram.com/yigit.kaynakk/
Discord
OhaYİĞİT#9901
Bende mouse aldım 1 yıl kadar olmadı scroll bozuldu kendi kendine darbe almadı asla garantiye yollladım sizce tamir mi ederler yenisinimi verirler konu açmaya gerek duymadım vatan konusu varken buraya yazayım dedim @ygturkmen hakkını helal et kral <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mustafa Gerçek
Neden para iadesi istiyorsun yenisini versinler veya muadil model.

ygturkmen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yiğit türkmen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun değil ya bende adam direk değişim yapalım dedi ben ısınıyor dedikten sonra ikiletmedi bile ama onu iade edip başka yerden daha ucuz bir şey alsam mı diye düşündüm fakat değişim talebini iadeye dönüştürebilir miyim sonradan onu merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden para iadesi istiyorsun yenisini versinler veya muadil model.
Ya hocam şey düşündüm daha ucuz bir şey alıp üstüne 10-15 koyup hem laptop hem masa üstü alsam mı diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Mustafa Gerçek
Sorun değil ya bende adam direk değişim yapalım dedi ben ısınıyor dedikten sonra ikiletmedi bile ama onu iade edip başka yerden daha ucuz bir şey alsam mı diye düşündüm fakat değişim talebini iadeye dönüştürebilir miyim sonradan onu merak ettim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya hocam şey düşündüm daha ucuz bir şey alıp üstüne 10-15 koyup hem laptop hem masa üstü alsam mı diye
Fatura fiyatını vermeye çalışıyorlar ona göre.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
911,287
Üyeler
141,432
Son üye
siterlin