Neler Yeni

CyberPunk 2077'yi En Ucuz Nereden Satın Alabilirim?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,000
İsim
MehmedVII

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
Hocam paylaşımlı hesapların mantığını size kısaca anlatayım ;
Bir satıcı alıyor oyunu oyunun fiyatının 30/1'i gibi bir fiyata alıyorlar hesabı. Daha sonra onu alanda daha ucuza satıyor böylece bir hesap birden fazla kişide oluyor. Ancak hesaplar herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Oyunu açarken offline moda alıp steam cloud kapatınca gelme keyfim gelme Crack tamamen eziyet. Özellikle mevcut kurdan ötürü hikaye oyunlarının alınmasını önermiyorum ben. Eğer isterseniz cp 2077 + phantom liberty atabilirim size -steam hesabı-.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
kaan cuvadar
Bir satıcı alıyor oyunu oyunun fiyatının 30/1'i gibi bir fiyata alıyorlar hesabı. Daha sonra onu alanda daha ucuza satıyor böylece bir hesap birden fazla kişide oluyor. Ancak hesaplar herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Oyunu açarken offline moda alıp steam cloud kapatınca gelme keyfim gelme Crack tamamen eziyet. Özellikle mevcut kurdan ötürü hikaye oyunlarının alınmasını önermiyorum ben. Eğer isterseniz cp 2077 + phantom liberty atabilirim size -steam hesabı-.
bunu herkes biliyor hocam ama belki daha oyunu yüklenmeden gidecek hesap boş iş onları almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Dogancan
Hiç eziyet değil nasıl yapacağını bilmediğin için eziyet ayriyetten o 50 TL yapımcıya gitmiyor bi farkı kalmıyor crackten.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Ali
Cyberpunk ve Wrc 10 195TL gibi bir fiyata alırken steamden 99 liraya RDR2 aldığım günler aklıma geldi. O zaman acaba çok mu diyordum...

Para varsa ve oynamak için alın geçin hocam. Hikaye sarıyor. Yan görevler ilk vakitlerde epey güzel geçiyor. Ama sonra tekrara düşünce bütün fantastik girişleri deneyip hikayeye geri dönüp bütün sonları görmek isteyeceksiniz. Dlc paketi içinde ben kampanya bekliyorum gelmedi 😅🤣 üstüne zam yiyeyiyeı😁

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,550
İsim
Hacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Dogancan
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
Hiç eziyet değil nasıl yapacağını bilmediğin için eziyet ayriyetten o 50 TL yapımcıya gitmiyor bi farkı kalmıyor crackten.
Nasıl hiç eziyet değil ya! Crack indirdiğiniz şunucular leşten sunucular bir çok kişi indirince indirme hızı yavaşlıyor , crackte optimizasyon sorunları... Ne indirdiğini bilmemek.... Daha çok şey sayarım. Ve ben hesabı verirken bir para da istememişim farkındaysanız.

Top Bottom