Neler Yeni

Çözüldü✓ Oyun oynarken ekran gidiyor ve kasa çalışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Selamlar. Oyun oynarken vsync devre dışı bırakınca veya kabloya dokununca ekran gidiyor ve kasa çalışıyor. pc düğmeden kapatıp tekrar açınca driver gitmiş oluyor. ekran kartım Rx6650xt. Kafayı yemek üzereyim. eski monitörümde de oluyordu dönüştürücü kullanıyordum ve sorun onda sanıyordum fakat değilmiş. lütfen sorunum neyden kaynaklanıyor söyleyin.

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Can
Büyük ihtimalle güç kaynağı gibi duruyor kullandığınız güç kaynağı model ne hocam dönüştürücüyle alakası yok bende kullanıyorum

Imperator

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Harun Küf
Korktuğundan çok daha basit bir sıkıntı olmadığından emin olmak adına kabloları iyice kontrol et. Daha sonra mümkünse bir arkadaşının sistemine takıp dene.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimalle güç kaynağı gibi duruyor kullandığınız güç kaynağı model ne hocam dönüştürücüyle alakası yok bende kullanıyorum
Corsair rm650
Mesaj otomatik birleştirildi:

Korktuğundan çok daha basit bir sıkıntı olmadığından emin olmak adına kabloları iyice kontrol et. Daha sonra mümkünse bir arkadaşının sistemine takıp dene.
Deneyeceğim.

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ahmet Can
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saolun çözümü buldum. Kasanın içini açıp baktım ki ekran kartının 6 pini takılıydı ve 2 si boştaydi. Hemen taktım. Şuanlik bir sıkıntı yok sorun çözüldü saolun cevaplarınız için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,747
Üyeler
141,626
Son üye
efehanh
Top Bottom