Neler Yeni

PC İÇİN DUALSENSEMİ 9.NESİL XBOXMI TARTIŞMAYA SON VERİYORUM

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
Sürekli açılan konulara cevap veriyodum , şimdi son kez burda yazıp tartişmaya son vericem.
Daulsense artılar
+Adactif titreşimi dualsense x uygulaması sayesinde bütün oyunlara atayabiliyosunuz , oyunlar aşırı keyifli oluyor
+Pil sorunu yok , şarz edip kullanabiliyosunuz , şarzı güzel gidiyor
+Daha teknolojik bir gameped ( bölgesel titreşim , dokunmatik , adactif titreşim)
+Eli büyük olanlar için çok daha ergonomik
+hopörleri var
+Tuşları çok sessiz çalışıyor

EKSİLER
tek eksisi 3.parti bir uygulama kullanmak zorundayız dualsense x uygulaması indirmeden kullanamıyoruz malesef ama 5dkda uğraşın yani

9.Nesil xbox artılar
+Kimine göre daha ergonomik bir gamedep (genelde eli daha küçük olanlar bunu söylüyor)
+bütün oyunlarda sorunsuz bir şekilde 3.parti uygulama olmadan kullanabiliyosunuz

EKSİLER

İKİDE BİR PİL ALMAK ZORUNDASINIZ
EĞER ŞARZ ETMEK İSTİYOSANIZ , EKSTRA 400 TL PARA HARCAMALISINIZ , BOŞA MASRAF
ELİ BÜYÜK OLANLAR İÇİN ERGONOMİSİ DUALSENSE KADAR İYİ DEĞİL
TUŞLARI ÇOK SESSLİ , SİZ OYUN OYNARKEN YANINIZDA BİRİSİ BAŞKA BİŞEYLE İLGİLENİYOSA GAMEPEDİ KAFANIZDA KIRAR (ŞAHSEN BEN ÖYLE YAPARIM :D )
DOKUNMATİĞİ YOK ,(KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİR ŞAHSEN BENİM İÇİN EKSİ)
TEKNOLOJİSİ DUALSHOCK4 DEN DAHA ESKİ YANİ DEMEK İSTEDİĞİM DUALSHOCK 4 DAHA TEKNOLOJİK (TİTREŞİM , DOKUNMATİK VS )

Kişiden kişiye değişir tabi , ama bana sorucaksanız karşılaştırılabilicek gameped değiller , 9.nesil xboxın asıl rakibi dualshock4tür. Allah için gelip bana bişeyler öğretmeye kalkmayın yok sen nebiliyosun vs. çoğu gamepedleri kullandım evde hepsi duruyor , ama dualsensenin rakibi yok .

İsteyen istediğini alsın tabii ki , güzelce açıkladığımı düşünüyorum

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,737
İsim
Can BOZKURT
Hem bir fan boy olarak hem de kalite olarak kesinlikle Dualsense.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben de ikisini kullandım, xbox 9.nesil fersah fersah daha iyi.
hayır bunu demen için velet olaman lazım ds4le karşılaştır 9.nesili fanboyluk yapma lütfen insanlar yanlış yönlendiriliyor

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
Sen sorunlu musun adam fikrini belirtmiş aynı senin belirttiğin gibi. Birde çıkıp adama "fanboyluk" yapma diyorsun :D :D
hayır sorunlu değilim iki gamepedde hemen hemen aynı fiyatta ortada bariz bi şekilde daha iyi olan belliyken fanboyluk yapıp diğer insanın kafasını karıştırmak ne kadar doğru bide tırnak içine almış :ROFLMAO:

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
724
İsim
Fatih Ayhan
şarzı güzel gidiyor
Sadece buna katılmıyorum, ben de xbox var, ben ne ucuzsa onu alırım kafasındayım bu konuda. Xbox çok uyguna geldiği için onu aldım 350 liraya da 4 şarjlı pil 1 şarj aleti aldım pil bittikçe dönüşümlü kullanabiliyorum hiçbir zaman kabloya muhtaç kalmıyorum. Dualsense çok oyun oynayanlar için şarj süresi tatmin etmiyor. Hele ki trigger feedback ve titreşim kullanıyorsanız baya baya kısalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

artı olarak 2100 mah piller beni 3-4 gün idare ediyor ben full titreşim açık kullanıyorum bide. Piller gayet uzun ömürlü. Günde 3-4 saat kesin oyun oynarım, hafta sonları daha fazla. Ortalama 12-13 saat aralıksız kullanımda pil dayanıyor diyebilirim.

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
Sadece buna katılmıyorum, ben de xbox var, ben ne ucuzsa onu alırım kafasındayım bu konuda. Xbox çok uyguna geldiği için onu aldım 350 liraya da 4 şarjlı pil 1 şarj aleti aldım pil bittikçe dönüşümlü kullanabiliyorum hiçbir zaman kabloya muhtaç kalmıyorum. Dualsense çok oyun oynayanlar için şarj süresi tatmin etmiyor. Hele ki trigger feedback ve titreşim kullanıyorsanız baya baya kısalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

artı olarak 2100 mah piller beni 3-4 gün idare ediyor ben full titreşim açık kullanıyorum bide. Piller gayet uzun ömürlü. Günde 3-4 saat kesin oyun oynarım, hafta sonları daha fazla. Ortalama 12-13 saat aralıksız kullanımda pil dayanıyor diyebilirim.
memnunsan sorun yok ben sadece kendimce konuya açıklık getirdim

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,153
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
xD
1713792889435.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Çağatay
hayır bunu demen için velet olaman lazım ds4le karşılaştır 9.nesili fanboyluk yapma lütfen insanlar yanlış yönlendiriliyor
23 yaşındayım abicim, bir ürünün bağımlısı olunacak bir durum da yok. ps5 nasıl xbox konsollardan kat kat daha iyiyse aynı şekilde xbox kontrolcüsü dualsense ve dualshock ikilisinden daha iyi. şarjlı pil kullanılabilmesinden ötürü herhangi bir batarya problemi yaşamam mümkün değil. titreşim özelliği vs olsun gayet düzgün bir şekilde çalışıyor, üstelik daha da konforlu. ps5 sahibi değilsem dualsense kullanmam.

Top Bottom