Neler Yeni

Motor alacagım tavsiyeleriniz nelerdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Said yavuz
Aprilia rs125 gp replica / R125 / CBR125 bunlardan hangisi sizce

Musty144p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Baki Petek
dostum ciddi olamazsın 3 tane motor kıyaslamışsın ve fiyat olarak çok alakasız senin bütçen ne kadar lanet olası cüce
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam said kızma

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Said yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum ciddi olamazsın 3 tane motor kıyaslamışsın ve fiyat olarak çok alakasız senin bütçen ne kadar lanet olası cüce
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamam said kızma
dostum benim bütçem her motora yeter ben sadece fikir almak istedim motordan anlamıyorsun galiba

Musty144p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Baki Petek
1713820841681.png

Musty144p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Baki Petek
dostum böyle medeniyetten uzak " genel ev , kuvayı milliye " gibi sözcükler içiren fotoğraflar paylaşman uygun deil yaşı küçük kardeşlerimiz var yanlış şeyler ögrenmesinler
yetkin var değiştir o zaman bilgili arkadaşım

Starlex

80+ Bronze
Aprilia rs125 gp replica / R125 / CBR125 bunlardan hangisi sizce
Aprilla italyan rüyası ve en çok istediğim motorlar arasında o olmazsa yamaha kalitesi denilen bir şey var R125 o da olmazsa cbr al geç o da olmadı çin motorlarından al ben genellikle harley veya bmw r80 tipi motorları tercih ediyorum tipi daha hoş geliyor göze ve kaliteliler

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Said yavuz
Aprilla italyan rüyası ve en çok istediğim motorlar arasında o olmazsa yamaha kalitesi denilen bir şey var R125 o da olmazsa cbr al geç o da olmadı çin motorlarından al ben genellikle harley veya bmw r80 tipi motorları tercih ediyorum tipi daha hoş geliyor göze ve kaliteliler
aprilia almak istiyorum ama ustası ve parçası yaşadığım şehirde çok yok yzf r125in grenaj takımı çok pahalı cbr fiyat performans motoru ama oda çok hızlı gitmiyor malesef fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler çin motoru olarak neyden kast ettiğinizi anlamadım biraz açarmısınız pulsar gibi hint motorlarındanmı bahsediyorsunuz

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,524
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam r125 lerin grenajları ya bulunmuyor yada çok pahalı gsxr125 falan alsın zengin işi istiyorsa yada duke 125

Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Metin dal
illa 125 cc olsun istiyorsan ktm 125rc alabilirsin

Top Bottom