Neler Yeni

Intel core duo2E4500 işlemci olan bilgisayara hangi ekran kartı darboğaz olmaz

TDPRL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Furkan Özşahin
Valla beyler biliyorum haklısınız ama son kez 17 yıllık arkadaşım (7 yaşında öğrendim bilgisayar kullanmayı çaktırmayın) son kez yenilicem önüzden

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ekran kartı eski oyunları açar sadece . Hd serisinde en perfonmans Hd7870Xt filan alman lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla beyler biliyorum haklısınız ama son kez 17 yıllık arkadaşım (7 yaşında öğrendim bilgisayar kullanmayı çaktırmayın) son kez yenilicem önüzden
Ekran kartını en azından Hd5770 5870 filan yap .

TDPRL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Furkan Özşahin
Ekran kartı eski oyunları açar sadece . Hd serisinde en azından Hd7870Xt filan alman lazım.
Hadi olsa nolur işlemci dandik olduğu için istediğim oyunu düzgün aşamaz (eski oyunlarımı)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,729
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Valla son kez yenilenecek hali kalmamış artık onun araba olsa bu tamam gider bi ses sistemi yapar motora bakım yapar yazılım atarsın falan ama bilgisayarda olmuyor be kanka bendede quad 6600 ve e8400 vardı ikisininde miladı doldu arızalandılar benden ayrıldılar zamanı gelince. seninki arızalanmadan emekliye ayır derim ayrıca o işlemcileri gereksiz uçuk fiyatlara satıyorlar bilgine

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
730
İsim
Semi kaan Çakır
psu un nedir ? 2. elden q6600 + gtx750ti-rx460 falan çek güzel bir hale gelsin.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hadi olsa nolur işlemci dandik olduğu için istediğim oyunu düzgün aşamaz (eski oyunlarımı)
İleride yeni sistem toplarsan ekran kartı iş görür o açıdan demek istedim.

TDPRL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Furkan Özşahin
psu un nedir ? 2. elden q6600 + gtx750ti-rx460 falan çek güzel bir hale gelsin.
Valla wattı yada PSU 250 yazıyordu tam bilmiyorum

İleride yeni sistem toplarsan ekran kartı iş görür o açıdan demek istedim.
Yeni sistem toplasam da para yok az para var

Valla son kez yenilenecek hali kalmamış artık onun araba olsa bu tamam gider bi ses sistemi yapar motora bakım yapar yazılım atarsın falan ama bilgisayarda olmuyor be kanka bendede quad 6600 ve e8400 vardı ikisininde miladı doldu arızalandılar benden ayrıldılar zamanı gelince. seninki arızalanmadan emekliye ayır derim ayrıca o işlemcileri gereksiz uçuk fiyatlara satıyorlar bilgine
Ben yinede umudumu kaybetmicem bu bilgisayar benim çocukluğum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,729
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Valla wattı yada PSU 250 yazıyordu tam bilmiyorum

Yeni sistem toplasam da para yok az para var

Ben yinede umudumu kaybetmicem bu bilgisayar benim çocukluğum
Her Güzel şeyin bir sonu vardır derler buda o hesap istersen o pc hala elinde dursun yan tarafta aç eski oyunları oyna nfs ug2 mw gibi gibi ama yeniliklerede açık ol derim kendine ufak ufak kur bir tane yeni pc ikisinide kullan zaman zaman yeni olanı zaman zamanda eski olanı.

TDPRL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Furkan Özşahin
Her Güzel şeyin bir sonu vardır derler buda o hesap istersen o pc hala elinde dursun yan tarafta aç eski oyunları oyna nfs ug2 mw gibi gibi ama yeniliklerede açık ol derim kendine ufak ufak kur bir tane yeni pc ikisinide kullan zaman zaman yeni olanı zaman zamanda eski olanı.
Eski olanı köye götürcem

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Şuan Türkiye quad6600 bulunuyor mu sıfır
Anakartınız desteklediği en yüksek işlemciyi takın sıfır bulmanız piyangodan büyük ikramiye çıkmasından daha zor

Xeon işleci falan araştırın sağlam soğutucu varsa hafif OC yaparak performans artışı sağlarsınız

TDPRL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Furkan Özşahin
Anakartınız desteklediği en yüksek işlemciyi takın sıfır bulmanız piyangodan büyük ikramiye çıkmasından daha zor

Xeon işleci falan araştırın sağlam soğutucu varsa hafif OC yaparak performans artışı sağlarsınız
Hafif OC ne

Top Bottom